Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Sulu Boya

Renklerin saydamlığı ana özellik olan suluboya adından da anlaşılacağı üzere su ile çalışma yapılan bir boyama tekniğine sahiptir.

Kullanıcı kitlesine göre sulu boyalar; öğrenci tipi suluboyalar, profesyonel suluboyalar ve artist kalite sulu boyalar olmak üzere üç başlıkta adlandırılırlar.

Burada sizi bilgilendireceğimiz suluboya çeşitleri öğrenci tipi suluboya kısmına girmektedir. Sinifannesi.com’da çeşitlerine ulaşabileceğiniz suluboya çeşitleri ve fırça yıkama su kabı hakkında kısaca bilgilendirecek olursak:

-  Carioaca metalik tempera yıkanabilir sulu boya,  altı değişik metalik renkten oluşmaktadır. İhtiva ettiği mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir, sağlığa zararı yoktur, 3+ yaş çocuklar için iç rahatlığıyla kullanılabilir. Yıkanabilir bir boyadır, bulaştığı kumaşı ya da elleri su ve sabun ile yıkamak yeterlidir.

 Koyu yüzeyler için muntazam bir boya olan carioca metalik boya; altın, gümüş,bakır bronz, koyu gümüş, gül altın renklerinden oluşmaktadır.

 - Carioca sulu boya 30mm 24’lü pigment kalitesi yüksek, canlı renklerden oluşmaktadır. Birbirine karıştırılabilir özelliktedir, hiçbir zararlı kimyasal içermediği için iç rahatlığı ile çocuklar kullanabilir.

- Bigpoint suluboya 12+1 Renk (Değiştirilebilir tablet) parlak ve canlı renklere sahip, yoğun örtücü özelliktedir. Eller ve giysilerde leke bırakmaz, kuruduktan sonra su veya ıslak mendille kolayca çıkar.

Suluboya ile çalışma yapılıyorsa, su koyma ve fırça yıkama kabı olmazsa olmazınızdır. Bigpoint fırça yıkama su kabı iki bölmeli mavi, sarı, kırmızı ve pembe renk seçeneği içermektedir.

İki bölmeden oluşan Bigpoint fırça yıkama su kabı iki ayrı hazneye sahip olduğu için temiz ve kirli su birbirine karışmaz. Özel bir sisteme sahip olduğu için yere düşse dahi iki bölmeden de suyun dökülmediğini ve birbirine karışmadığını göreceksiniz.

6’lı 12’li ve 24’lü renk seçenekleri olan sağlığa zararlı kimyasal içermeyen bu suluboyalar ve fırça yıkama su kapları için kategorimizi inceleyerek çocuğunuz ya da öğrencileriniz için ihtiyacınıza uygun seçim yapabilir, özellikler ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.