Sıralama seçin
Toplam 117 ürün görüntüleniyor.

Yapışkanlı Sticker

Dekorasyon ya da başka işlevsel amaçlarla kullanılan stickerlar bir etiket türü olup kağıt, plastik, vinil gibi pek çok farklı malzemeden imal edilebilmektedir. Size sunduğumuz sticker modelleri istediğiniz ve seveceğiniz pek çok farklı karakter, sembol ve görselin sunulduğu, şık ve özgün tasarımlara sahip olan ürünlerdir.

Özgün Sticker Tasarımları Sınıfın Annesi’nde!

Sticker kullanmak isteyen pek çok kişi özgün ve şık tasarımlara sahip olan modellere ulaşmak ister. Stickerlar, Emoji, sevimli hayvanlar, yıldız, kalp, parlayan fosforlu stickerlar gibi pek çok farklı sticker modelini sizlere sunuyoruz. Solventsiz yapışkan yapısı ile insan sağlığına zararlı olmayan, çocukların güvenle kullanabilecekleri sticker etiket modellerimiz istediğiniz her yere yapıştırılabilen ürünlerdir.

Su bazlı yapıştırıcı yapısı, yüzeylerde iz ve yapışkan bırakmadan kullanım imkanı sağlar. Her yaş grubundan kişiye hitap eden birbirinden farklı tasarımdaki sticker modellerimizi 7’den 70’e herkes kullanabilir.

Ekonomik Sticker Fiyatları

Özgün, estetik ve eğlenceli stickerlarımızı aynı zamanda ekonomik sticker fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Böylelikle bütçenizi sarsmadan istediğiniz ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.