Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Simli ve Renkli Şönil

Chenille kelimesinden dilimize geçen şönil, renkli seçenekleri olan ve el işlerinde kolayca kullanılabilen bir materyaldir. Sizlere sunduğumuz şönil modelleri el işlerinin keyifle yapılabileceği estetik, pratik ve kullanışlı ürünlerdir.

Şönil Nedir?

Tüylü bir materyal olan şönil nedir sorusunu yanıtlamamız gerekirse, şönil özellikle çocuklarla yapılan el işi aktivitelerinde kullanılan bir materyaldir. Pek çok farklı kalınlıkta olabilen şöniller kolayca şekil verilebildiğinden çok farklı tasarımlar yapılabilen ürünlerdir.

Şönil Ürünlerimizin Özellikleri

Size sunduğumuz şönil renkli modellerimiz pek çok farklı modellere sahiptir. Bu modellerimizin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kolayca eğilip bükülebilen materyallerdir. Şekil vermesi güç gerektirmediğinden çocukların kolayca kullanabileceği ürünlerdir.
  • İplikleri ele bulaşmayan kaliteli ürünlerdir. Bu da tasarım sırasında üründen aldığınız verimi ve görselliği arttırır.
  • Kolayca kesilebilen ve el işlerinde kullanılabilen modellerdir.
  • İçerisinde sağlığa zararlı bileşenler içermeyen ürünler şönil çubuklar çocukların güvenle kullanabilecekleri materyallerdir.
  • Geniş renk skalası ve ebat seçenekleri ile ihtiyacınız olan modellere kolayca ulaşabileceğiniz ürünlerdir.
  • Simli modeller görünümü ile çocuğunuzun hemen dikkatini çekecek modeller olup çocuğunuzu okul dışında da el işleri ile tanıştırmanızda size destek olur.
  • Sayısız ürün tasarımının yapılabileceği bir materyal olduğundan çocukların yaratıcılığını geliştirecektir.

Şönül Fiyatları

Sınıf Annesi’nde bulunan ekonomik şönil fiyatı bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlar. Eğer ekonomik ve kaliteli, çocuğunuzun keyifle el işlerini yapabileceği şöniller arıyorsanız hemen web sitemizi inceleyebilir ve avantajlı bir alışverişe imza atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.