Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Silikon

Eğer silikon nedir diye merak ediyorsanız; silikon hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için izolasyon, yapıştırma ve dolgu malzemesi olarak kullanılan pratik bir üründür. Silikon ürünlerimiz sizlere her alanda güvenilir ve pratik kullanım imkanı sunan kaliteli ürünlerdir.

Silikon Modellerimiz

Sizlere sunduğumuz silikon modelleri, silikon tabancalarında kullanılan mum silikon ve silikon tabanca kullanmadan kullanabileceğiniz sıvı silikon modellerinden oluşmaktadır:

Mum Silikon Çubukları: Eğer silikon tabancası ile pratik bir şekilde yapıştırma yapabileceğiniz bir ürün arıyorsanız mum silikon ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Sıvı Silikon: Hazır ve soğuk sıvı silikon yapıştırıcıları ise silikon tabancası kullanmadan yapıştırma yapmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Sıvı silikonlar soğuk yapıda olduğu için yapıştırma süresi silikon tabancasına kıyasla biraz daha uzundur.

Silikon Ürünlerimizin Özellikleri

Ürünlerimizin özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Birinci sınıf kaliteli hammaddeden üretilen ürünlerdir.
  • Sararma yapmaz.
  • Çevre dostu ve kokusuz olan ürünlerdir.
  • Piyasada pek çok silikon insan sağlığına zararlı solvent içerebilmektedir. Size sunduğumuz ürünlerimiz solvent içermeyen doğal materyallerden oluşur.
  • Hem hobi çalışmalarında hem de ev, okul, proje ve tamir işlerinde güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz silikon yapıştırıcı ürünlerdir.
  • Çok iyi esneyen ve mükemmel yapışma sağlayan ürünlerdir.
  • Hava koşullarına ve güneşe karşı dayanıklı olan materyallerdir.

Silikon Fiyatları

Kategorimizde bulunan fiyatlar, tercih ettiğiniz silikon türüne ve gramajına göre değişim göstermektedir. Bütçe dostu silikon fiyatları ile alışveriş yapmak ve aradığınız kalite ve dayanıklılıkta silikonlara ulaşmak istiyorsanız hiç beklemeyin ürünlerimizi inceleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.