Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Şeffaf Dosya

Poşet dosya olarak da bilinen şeffaf dosya çeşitleri tek tek ya da paketler halinde satılabilmektedir. Her evde, okulda ve ofiste mutlaka bulunan bir kırtasiye malzemesi olmaktadır. Şeffaf dosya modelleri belli sayıda kâğıt, belge ve evrakın saklanması ve kolayca ulaşılması için ideal bir araçtır. Pratik kullanımının yanında her çeşitte ve boyutta dokümanın bir arada kalmasına yarar ve şeffaf yapısı nedeniyle, içindeki kağıtların görünmesini sağlar. Öğrencilerin notlarını ve ödevlerini muhafaza ederken kullandıkları bu dosyalar, ofis çalışanları için belge ve evrakların belli bir düzen içinde kalmasını mümkün kılar. Evlerde de sıkça kullanılan şeffaf dosya çeşitleri fatura, makbuz, kimlik fotokopisi gibi önemli belgelerin kaybolmaması için bire bir materyallerdir.

Her alanda rahatça kullanılmasının yanı sıra pratik bir özelliği de sol yanından geçirilen şeritlerdir. Bu şeritler sayesinde telli dosyaların içine de yerleştirilebilen şeffaf dosyalar yan şeritleri katlandığında A4 boyutundaki her kâğıdın sığabileceği dosyalarda da muhafaza edilebilirler. Gömlek dosya ya da föy dosya isimlerini de alır,  arşivleme görevini kusursuz şekilde yerine getirir.

Kalınlıklarına göre kalitesi değişen poşet dosya çeşitleri hafif olması sayesinde kolayca taşınır ve bu dosyalar az yer kaplayan ekonomik ürünlerdir. Genellikle harita metot defter sayfalarının boyutlarını belirten A4 ebatlarında çeşitlerinin farklı renklerini de bulmak mümkündür. Siz de farklı kalınlıklardaki ürünlere 100’lük paketler halinde Sınıf Annesi’nden sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.