Sıralama seçin
Toplam 422 ürün görüntüleniyor.

Hobi Sanat Malzemeleri

İster yetişkin ister çocuk olalım, sakinliğe, sıkıştığımız anda rahatlamaya, dinginleşmeye ihtiyaç duyarız. Bir uğraş edinme ve bunu inceliklerle oluşturmak bu anlamda yapıcı ve kişinin kendini geliştirip yoğunlaşması açısından el verişli bir iş olacaktır.

Hobi edinmek, bir sanatla meşgul olmak hem zihnimizi dinlendiren, hem ruhumuzu incelten hem de bir işte yoğunlaşıp incelikle bir işi tamamlamayı sağlayan, bedenen ve ruhen insana iyi gelen, olumlu yönde değiştirici, dönüştürücü etkiye sahiptir.

İster profesyonel anlamda meşgul olun, ister hobi olarak ilgilenin el sanatları ve hobi için gerekli materyaller sınıfannesi’nde pek çok seçenekle sizi bekliyor. Üstelik sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de pek çok malzemeye ulaşmak mümkün…

Özellikle mandala hem çocuklar hem yetişkinler için boş zamanları değerlendirmek, zihinsel bir rahatlık ve doygunluk yaşamak için ideal bir seçenek olacaktır.  

Kökeni uzak doğuya yaslanan,  anlam olarak enerji kitabı anlamına gelen mandala hem bedenen hem ruhen bir rahatlama sağlarken bilinç düzeyinde de bilinç altı düzeyinde de etkili olan terapi niteliğinde bir sanat uğraşıdır.

Mandala ile meşguliyette çizim için renkli keçe uçlu kalemler, renklendirme yapmak içinse renkli kuru boya, pastel boya, sulu boya ya da fosforlu kalemler kullanılabileceği gibi parlak bir görünüm elde etmek için yağ bazlı boyalar da tercih edilebilir.

Renkler ülkesi yetişkinler için hazırlanmış, karmaşık ve ayrıntılı olarak tasarlanmış mandala seçeneklerindendir. Sizi stresten uzak tutarken zihninizi de rahatlatacak olan mandala, renklerin özgür dünyasıyla sizi buluştururken bu özgürlükten pay almanızı sağlayacaktır.

Yine yetişkinler için tasarlanmış olan renkli bitkiler, büyükler için boyama, her sayfasında kendinizi renklerle özgürce ifade etme olanağı bulurken boyama sanatının sağladığı huzur ve dinginlikle buluşturacaktır. Bununla birlikte beynin motor becerilerini geliştirmeyi de destekleyecektir.

Renkli evler, renkli hayvanlar, renkli objeler, renkli kızlar gibi yetişkinler için boyama mandala çeşitlerine tek tek ulaşabileceğiniz gibi set halinde almanız da mümkün.

Boyamaya hazır, baskılı tuval çeşitlerine de yer veren Sınıfannesi, yağlı boya ve akrilik boya için ideal bigpoint baskılı pres tuval seçenekleriyle sizi renklerin ve boyamanın vereceği huzurlu bir molaya davet ediyor.

Akrilik gesso tuval astar boyası ile üç kat astarlanmış olan beyaz renkli, orta dokulu bu tuvaller, dengeli emici özelliğe sahip oldukları için yağlı boya ya da akrilik boya ile renklendirdiğinizde boyalar dağılmaz.

Boyama ile meşgul olacağınıza göre elinizin altında olması gereken gereçlerden biri de fırçalardır. Bigpoint 210F seris sentetik kıl düz kesik fırça, 16 kaliteli golden sentetik kıldan üretilmiştir.

Sulu boya, guaj boya, akrilik boya ve dekoratif boyama çalışmalarında ideal bir seçim olan bigpoint düz kesik fırçanın yanı sıra yuvarlak uçlu fırça ve kedi dili fırça, yelpaze fırça, ponpon fırça çeşitleri de mevcut…

İster dekoratif çalışın ister sanat çalışmaları yapın elinizde bulunması gereken fırça çeşitlerinden biri de yassı zemin fırçası olacaktır. Yüzde yüz doğal, beyaz bristle kılından üretilmiş olan yassı fırça, akrilik ve yağlı boyada vernikleme ve astar/satıh boyama için idealdir.

Fırçaların yanı sıra teknik çizimler, eskiz çizimleri için gerekli olan dereceli kalem çeşitleri de güvenilir markaların imalatlarıyla sınıfannesinde… İz bırakmadan silinebilir olan kalemler çocuklar içinde güvenli ürünlerdir.

Boyama metaryellerinden ulan, spatula, ahşap oymalı graver knife, painting knife ve palet çeşitleri de Sinifannesi.com’da bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.