Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Resim Defteri

Resim sanatıyla meşgulseniz ya da kendinizi ifade etmek, rahatlamak için profesyonel anlamda olmasa da bir hobi olarak ya da rahatlama zevki olarak resim çizmeyi seviyorsanız resim defterleri hem evinizde hem çantanızda olsun istediğiniz materyallerdendir.

Salt kendiniz için değil hele ki evde çocuğunuz varsa özgürce yaratıcılığını sergileyeceği bir zemin olacaktır resim defterleri.

Evde, kafede, parkta, takside, otobüs ya da metroda giderken veyahut kendi aracınızda giderken, bankada ya da doktora gittiğinizde sıra beklerken çocuğunuzu sıkılmaktan kurtaracak, her istediğinde çizim yapabileceği,  küçük boy resim defterleri pratik bir çözüm olacaktır. Sadece çocuklar için değil, resim yapmayı seviyorsanız sizin için de…

Büyük boy resim defterleri ise düşünceleri rahatça aktarmak, bir sınıra çarpmamak adına hem yetişkin hem de çocuklar için geniş bir zemin olacaktır.

Bigpoint 25x35 cm ebatlarında ana okul defterinden tutun da 35x50cm sanatsal resim defteri ya da çok amaçlı sanatsal resim defterleri ilgi alanı resim olanlar için bir seçenek oluşturmaktadır.

Bigpoint anaokulu sanatsal resim defteri, 18 yaprak resim kağıdı, beş yaprak fon kağıdı ve iki yaprak mandala resim kağıdı olmak üzere yirmi beş yapraklıdır. Çocuklar için güvenli olan resim defteri 25x35 ebatlarındadır.

Bigpont santsal resim defteri ise 35x50cm ölçüsünde, yirmi beş yapraklı spiralli, özel çizim kağıdından üretilmiştir.

Bigpoint çok amaçlı 35x50cm çok amaçlı resim defteri ise; resim kağıdı, kraft ve fon kartonu çeşitlerinin bir arada olduğu bir resim defteridir ve özel çizim kağıdından üretilmiştir. Üzeri desenli ya da resimli olan resim defterleri, defterler kullanma şevkini destekleyecek görselliktedir.

Karft ve fon kartonu hem resim yapma zevkini artıracak hem de sadece resim yapmakta değil başka etkinliklerde de kullanacağınız yardımcı unsurlar olarak çok amaçlı kullanıma imkan sağlayacaktır.

Kağıtları Endonezya’da üretilen ve Türkiye’de birleştirilen bu resim defterleri çocuklar için güvenle kullanabileceğiniz kalitede defterlerdir. EN71 testlerinden geçmiş olan defterler Indonesian Legal Wood ve FSC belgelidir.

İhtiyacınıza göre seçim yapmak, seçenek ve özellikler hakkında bilgi edinmek için Sınıfannesi’ndeki resim defterleri seçeneklerine bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.