Sıralama seçin
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.

Peluş Oyuncak

Peluş oyuncak çeşitleri bebeklerin ve özellikle okul öncesi çağdaki çocukların vazgeçilmez oyuncaklarıdır. Sevimli figürlerden meydana gelmeleri ve yumuşak yapıları sayesinde çocuklar tarafından fazlaca talep gören peluş oyuncak aslında her yaşa hitap eder. Hepimizin çocukluğunda en az bir tane peluş oyuncağı olmuştur. Küçük yaşlarda en iyi arkadaşınız olan peluş oyuncağınıza sarılarak geceleri güven içinde uyumuş ve gündüz oyunlarınızdan onu eksik etmemişsinizdir. Hatta birçok yetişkin peluş oyuncaklarını hala saklar. Çocukluk anılarınızda önemli bir yeri olan farklı peluş oyuncak modellerini Sınıf Annesi’nden uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. 

 

Sınıf Annesi’nin Peluş Oyuncak Modelleri

Miniklere alınan ilk oyuncaklar olarak bilinen ve yetişkinlerin de hala birbirlerine özel günlerde armağan ettikleri peluş oyuncak çeşitleri Sınıf Annesi farkı ve uygun fiyatlarıyla sizlerle buluşuyor. Sınıf Annesi’nin peluş oyuncak modellerinden çok en tercih edilenleri peluş hayvan figürlü oyuncaklar. Sınnıf Annesi’nin peluş hayvan oyuncakları sadece ayıcık değil tembel hayvan, gergedan, köpek, kedi, at, zürafa, kurbağa, fil, kaplan, aslan, tavşan, fok balığı, kaplumbağa ve maymun gibi hayvan figürleri ile koala, eşek, geyik, penguen, civciv ve koyun gibi hayvanların bulunduğu peluş hayvan setlerini de içeriyor. Peluş çizgi film kahramanları kategorisinde ise çocukların çok sevdiği çizgi karakterler evinizi süsleyecek ve çocuğunuzun en iyi arkadaşı olacak. Pepe peluş, Hello Kitty peluş, Minnie Mouse Peluş, Mickey Mouse Peluş, Daisy Duck Peluş ve son dönemlerde miniklerin gözde kahramanı olan Kral Şakir Peluş oyuncakları Sınıf Annesi’nden edinebilirsiniz. Winnie The Pooh çizgi filminin hayranı olan çocuklar ise en çok Winnie The Pooh Peluş oyuncakları arasında Piglet Peluş, Eeyore Peluş ve Tigger Peluş oyuncaklarını tercih ediyor. Peluş karakterler oyuncaklardan başka peluş kukla ve peluş bebek çeşitleri ve kukuli peluş, düt düt peluş, şila peluş oyuncakları da Sınıf Annesinden çocuğunuz için satın alabilirsiniz.

 

Peluş Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Miniklerin ilk dostları ve uyku arkadaşları olan peluş oyuncak tercihi yaparken diğer tüm oyuncak çeşitlerinde olduğu gibi ilkin çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atmayacak ürünleri belirlemeye özen gösterin. Peluş oyuncaklar sert ve köşeli oyuncaklara göre yaralanma ve kaza konusunda tamamen güvenli olsa da sağlıklı kumaş ve materyallerden üretildiğine ve temiz olduğuna emin olun. Bu oyuncakları aldığınız andan itibaren yıkayın ve kumaş olduğu için bu oyuncakların çabuk kirlenebileceğini göz önünde bulundurarak hijyeninden daima emin olun. Bunun için yıkanılabilir peluş oyuncak tercihi yapmanız ideal olacaktır. Oyuncağı satın aldıktan hemen sonra çocuğunuza vermeniz sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Çünkü küçük çocuklar peluş oyuncağı ağızlarına götürecek ve oynarken ona yoğun şekilde temas edecektir. Ayrıca ses çıkaran ve hareket eden peluş oyuncak modellerinin pilli olduğunu ve bu pil haznesinin oyuncağın içine yerleştirilerek o bölgeye sertlik kazandırdığını ve ağırlığının pilsiz olanlara göre biraz daha fazla olacağını unutmayın.

Peluş oyuncak seçiminde çocuğunuzun yaşı da önemli bir kriterdir. Çocuğunuz özellikle iki yaşın altında ise ona rahatça tutabileceği ve kavrayabileceği büyüklükte bir peluş oyuncak almanız önerilir. Çocuğun yaş dönemine göre fiziksel gelişimini de hesaba katarak onun için edineceğiniz peluş oyuncaklar çok büyük ya da çok küçük olmasın. En önemlisi çocuğunuzun zevkine hitap eden ve onun sevebileceği peluş oyuncak tercinde bulunmaktır. Yani oyuncak seçerken kendi zevkinizi değil çocuğunuzun isteklerini odağınıza alın. Çocuğunuzun sevdiği renklerde ve özelliklerde bir oyuncak edinmeniz onu daha çok mutlu edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.