Sıralama seçin
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.

Peluş Hayvan

Peluş malzemelerden üretilen hayvan figürlü oyuncaklar çocukların ilk oyuncaklarından olmakla beraber özel günlerde yetişkinlerin ve gençlerin de uzun yıllar muhafaza etmek isteyecekleri özel hediyelerdendir. Çocuklara hayvan sevgisi aşılamanın en basit yolu onlar için edineceğiniz peluş hayvan oyuncaklardır. Bebeklik döneminden itibaren miniklerin uyku ve oyun arkadaşı olan peluş havyan oyuncak modelleri aynı zamanda çocukların hayal güçlerinin gelişmesi ve yaratıcılıklarının sınırlarını genişletmesi konusunda da işlevseldir. Çocukları ve hatta büyükleri yumuşacık yapısı ve sevimli figürleri ile etkilemeyi başaran peluş hayvanlar kumaştan elde edildiği oldukça güvenli oyuncaklardır. Çocuğunuz için Sınıf Annesi’nden gönül rahatlığıyla edinebileceğiniz peluş hayvanları sevdiklerinize hediye edebilir, kendi koleksiyonunuzun bir parçası haline de getirebilirsiniz.

 

Peluş Hayvan Seçimi

Çocuğunuz için peluş hayvan formundaki oyuncaklardan satın almayı düşünüyorsanız, bu oyun materyallerinin kalitesinden ve güvenilir olduklarından emin olmanız şarttır. Bunun için oyuncağı alacağınız mağaza ve web sayfalarına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca çocuğunuzun yaşına uygun oyuncak seçimi yapmak da temek kriteriniz olsun. Özellikle bir yaşın altındaki bebekleriniz için konuşan, ışıklı ve müzikli peluş hayvanları edinmekten kaçının. Bunun yerine pilsiz ve yumuşacık dokusu olan oyuncaklar tercih edin. Masal anlatan, şarkı ve ninni söyleyen, çocukların İngilizce ve Türkçe öğrenmelerini sağlayan hatta interaktif özelliği bulunup sorulara cevap veren peluş hayvan oyuncaklar bir yaşın üzerindeki çocuklar için ideal ve öğreticidir. Peluş oyuncak seçiminde çocuğunuzun yaşının baz alınmasının bir diğer nedeni de oyuncağın büyüklüğüne karar vermektir. Oyuncağın boyutları bebeğinizin boyundan büyük olmamalı ve bebeğiniz onu istediği zaman kavrayabilmelidir. Peluş hayvan tercihi yaparken kullanım amacınızı da belirlemeniz elzemdir. Oyuncağı çocuğunuzun odasına ya da evin herhangi bir yerine yerleştireceğiniz bir dekor olarak kullanacaksanız seçiminizi mekana uygun olarak yapın.

 

Sınıf Annesi’nin Peluş Hayvan Modelleri

Çocuklu çocuksuz hemen her evde bulunan peluş hayvan modelleri Sınıf Annesi tarafından sizlere uygun fiyatlar ile sunuluyor. Sınıf Annesi’nin çocuğunuzun çok seveceği peluş hayvanlar kategorisinde geniş seçenek skalası ile Neco tarafından üretilen modeller bulunuyor. Otuz santimetreden yüz santimetreye kadar değişen ebatlarda ve özellikteki Neco marka birbirinden sevimli peluş hayvan çeşitleri arasında tercih yapmakta zorlanacaksınız. İster çocuğunuzun odasını süslemek ister oyun oynamasını sağlamak için edineceğiniz Neco peluş hayvan oyuncakların Wild Alive serisi gerçeğe yakın kedi, köpek, şempanze, koala, kırmızı panda, boz ayı ve kaplan gibi hayvan figürlerini barındırıyor. Farklı birçok tasarıma sahip sempatik görünümlü ayı modelli peluşlar ve maymun figürlü yumuşacık oyuncakları da Neco’da bulabilirsiniz.

Bir yaşın altındaki çocuklara ve yeni doğmuş bebeklere uygun olarak tasarlanmış peluş hayvanları da bulabileceğiniz Sınıf Annesi’nden Asya’nın peluş sevimli minik vahşi hayvan ve peluş sevimli minik çiftlik hayvanları setlerini de edinebilirsiniz. Bu setler 12 santimetre boyutlarında on iki adet hayvan figürlü peluş oyuncaktan oluşuyor. Asya’nın vahşi peluş hayvan seti içinde gergedan, koala, fil ve geyik gibi çocuklar için ekstrem ve dikkat çekici hayvanlar yer alıyor. Çiftlik hayvanlarında ise köpek, civciv, eşek, tavşan ve koyun var.

Bir yaş üstü çocuklarınıza peluş oyuncaklarla farklı bir deneyim yaşatmak isterseniz tercihiniz Sınıf Annesi’nin gözde markalarından biri olan Birlik’ten yana olsun. Birlik üretimi olan peluş hayvanlar arasında interaktif özelliği sayesinde sorulara cevap veren peluş ayı, masal anlatan, şarkı söyleyen ve ninni söyleyen ayıcık modelleri ile çocukların Türkçe ve İngilizce öğrenmesine katkıda bulunan peluş hayvan çeşitleri bulunuyor. Peluş hayvan oyuncak üretimi yapan tüm güvenilir markaların ürünlerine Sınıf Annesi’nden sahip olabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.