Sıralama seçin
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Pastel Boya

Okul başladı mı sulu boyasından kuru boya kalemine, yağlı boya, akrilik boyadan guaj boyaya kadar her tür boya çeşidine aşina olacak öğrenciler için Sınıf Annesi’nde her çeşit boyayı bulmak mümkün. Pastel boya da bunlardan biri.

Pastel boya, toz boyar maddelerin su ya da tebeşirle karıştırılarak katı bir hamur haline getirilmesidir. Rahat bir kullanımı olan bu boya çeşidinin kapatıcı özelliği vardır. Boyadıktan sonra temiz bir şekilde uygulandığı zeminden temizlenebilir.

Şimdi gelin kısaca bir göz atalım pastel boya çeşitlerine…

On iki, yirmi dört ve on sekiz adet seçenekleri olan, canlı renk ve örtücü özellikteki Bigpoint pastel boya, yumuşak bir yapıdadır ve ufalanmadan, rahat bir şekilde kullanılır. Kullanıldığı zeminde boya döküntüsü olmaz ve çocuklarınız için rahat ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şayet henüz öğrencilik hayatına başlamış, çiçeği burnunda, tüm hevesleriyle okula başlamış minik çocuklarımız için daha düzenli, kullanışlı heveslendirici olan çantalı pastel boya seçenekleri de mevcut. Mavi, pembe, sarı renk seçeneklerine bakarak çocuğunuzun zevkine göre tercih yapabilirsiniz.

Çantalı pastel boya çeşitlerinin yanı sıra plastik kutulu seçenekleri de mevcut olan Sınıf Annesi, pastel boya çeşitleri çocuklarınız için hem taşıma kolaylığı sağlarken hem de daha uzun ömürlü bir kullanıma katkı sağlar.

Play Doh, Bic gibi güvenilir ve çocuklar için zararsız markaların da pastel boya seçeneklerini bünyesinde bulunduran sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz netlikte pastel boya seçimleri yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.