Sıralama seçin
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

Pano

Dikkat çekici, şık ve pratik çalışma alanları oluşturmanızı sağlayan pano modelleri okul, iş yeri, ev, dershane gibi pek çok farklı mekanda sıkça kullanılan ürünlerdir. Panolar not tutturulmasından, harita – bilgi köşesi gibi alanlar hazırlanmasına kadar geniş bir kullanım alanı sunar.

Pano Modelleri ve Özellikleri

Sizlere sunduğumuz pano modelleri, küçük mantar parçalarından elde edilen mantar panolardan açılır kapanır kapaklı panolara kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Hem işyerinizde hem de çalışma alanlarınızda mantar pano ve diğer pano modellerimiz ile özgün mekanlar oluşturabilirsiniz.

Pano modellerimizin özellikleri şu şekildedir:

  • Ergonomiktir: Sunduğumuz pek çok model oldukça hafif ve kullanım kolaylığı sağlayan modellerden oluşmaktadır.
  • Kaliteli Malzemeler: Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlere ulaşmanız için sizlere kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilen panolar sunuyoruz.
  • Kolay Kurulum: Ürünlerimiz hem duvara vida ya da çivi ile sabitleyebileceğiniz hem de çift taraflı bantlarla istediğiniz alana monte edebileceğiniz kolay kurulum imkanı sağlayan ürünlerdir.
  • Ekonomik Fiyatlar: Sizlere sunduğumuz pano fiyatları oldukça ekonomik ve bütçe dostu fiyatlardan oluşmaktadır.
  • Geniş Kullanım İmkanı: Panolarımız dilerseniz hatırlatma notlarınızı asabileceğiniz dilerseniz özel duyuru, kural, liste ve ilan gibi dokümanları asabileceğiniz geniş bir kullanım imkanına sahiptir.
  • Not Asma Seçeneği: Notlarınızı dilerseniz toplu iğne ile sabitleyebileceğiniz gibi klipsler ile de panoya sabitleyebilirsiniz.
  • Boyut Seçenekleri: İhtiyacınıza göre sizin için en ideal olan pano ebatları ve boyutlarına ulaşmanızı sağlıyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.