Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Resim Paleti

Boyama ile ve resimle meşgulseniz elinizde bulunması gereken en elzem araç gereçlerden birisidir palet.  

Resim yaparken ya da renklendirme ile meşgulken boyaların her an el altında olması için ve konforlu çalışabilmek için ergonomik olarak tasarlanmış bu gereç; ister fırça ile ister spatula ile çalışın, renklerin kullanılması ve karıştırılması için ideal bir yardımcı gereçtir.

Uygulanan resim tekniğinin gereklerine göre fraklı biçimde ve farklı hammaddelerle tasarlanmış olan paletler çeşitlilik gösterir.

Sulu boya için kullanılacak olan bir palet, boyaların içinde karışabileceği haznelere sahip plastik ya da porselen maddeden imal edilebileceği gibi;  yağlı boyalar için de ahşap malzemeden imal edilmiştir.

Sınıfannesi’nde her iki çeşidine de ulaşması mümkün olan palet çeşitleri ortalama olarak şöyle  sıralanabilir:

-  Bigpoint sanatsal godeli palet, 36 cm olup,  yağlı boya, guaj boya ve akrilik boyaları birbirinden ayırmak için ideal bir palettir. PP plastikten  üretilmiş olan, 12 ayrı rengi ayrı kullanmak için ideal olan bu palet, dar parmaklık alanı sayesinde profesyonel bir kullanım sağlar.

- 40cm x 30cm ebadında olan ahşap sanatsal palet  ise yağlı boya, akrilik boya ve guaj boya ile yapılan çalışmalarda en ideal olan araç ve gereçlerdendir. Geniş bir yüzeye sahip olduğu için bu palet üzerinde pek çok renk, temizlenmeden karıştırılabilir.

Yalnızca palet değil, fırça, boya çeşitleri, kalem çeşitleri, diğer kırtasiye  ve sanat malzemelerine de ulaşabileceğiniz Sinifannesi.com siz, çocuğunuz ya da öğrencileriniz için kırtasiye ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz  ideal bir uğrak sayfası olacaktır.

Vakit kaybetmeden ihtiyaçlarınızı temin etmek istiyorsanız kategorimize göz atmanızda fayda var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.