Sıralama seçin
Toplam 214 ürün görüntüleniyor.

Oyuncak Seti

Çocuğunuz için belli alanlarla ilgili tüm oyuncakları bir arada bulabileceğiniz oyun setleri hem gelişime faydalı hem de eğlenceli materyallerdir. Oyuncak seti modelleri eğitici yönüyle çocuğunuzun zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunurken özellikle meslekler hakkında yeni bilgiler öğretme görevini üstlenir. Çocuğun nitelikli vakit geçirmesini sağlayan oyuncak seti çeşitlerine sahip olarak çocuğunuzun hayal dünyasını genişletebilirsiniz. Çocuklar oyuncak seti çeşitleri ile küçük yaştan itibaren hangi mesleğe yönelmek istediklerini de belirleyebilirler. Gerçek hayatta farklı alanlarda kullanılan eşya ve nesneleri çocuklara tanıtma konusunda ebeveynlere yardımcı olan oyun setleri minikleri ileriki yaşamlarına da hazırlar. Çocukların ilgi ve becerilerine göre tercih edebilecekleri oyuncak setleri birden fazla oyuncağı barındırdığı için çocuklar için cezbedici oyun materyalleridir. Çocuğunuzun gelişimi için oldukça faydalı olan ve çocukların eğlenerek öğrenmelerine olanak tanıyan oyuncak seti çeşitlerini Sınıf Annesi’nden edinebilirsiniz.

 

Hem Eğlendiren Hem Öğreten Oyuncak Seti Modelleri

Çocuğunuzun yaşına, ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun olarak seçim yapabileceğiniz oyuncak seti modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri oyuncak mutfak seti çeşitleridir. Oyuncak mutfak setleri ile çocuğunuz mutfakta kullanılan eşyaları tanıyacak ve sebze ile meyvelerin adlarını öğrenecek. Çocukların el becerisinin gelişmesini ve hayal dünyalarının sınırlarının artmasını sağlayan oyuncak mutfak seti çeşitlerinin tamamlayıcısı oyuncak ev eşyası setlerini de çocuğunuz çok sevecek. Oyuncak süpürge, oyuncak çamaşır makinesi, oyuncak ütü ve oyuncak temizlik arabası modellerini içeren oyuncak ev eşyası setlerini uygun fiyatlar ile Sınıf Annesi’nden edinerek çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

Ayrıca bir markette görebileceğiniz her materyali barındıran oyuncak market seti çeşitleri ile oynamanın tadına varan çocuklarınız için Sınıf Annesi’nde birçok farklı oyuncak seti bulunuyor. Daha çok kız çocuklarının tercih ettiği Barbie seti ve güzellik setleri çocuğunuzun hoşça vakit geçireceği oyun materyalleri arasında yer alıyor. Oyuncak güzellik seti çeşitlerinin farklı versiyonları olan oyuncak makyaj seti, makyaj masası oyuncak modelleri ve oyuncak takı seti de Sınıf Annesi’nin oyuncak setleri kategorisinde sizlere sunuluyor.

3 yaşından büyük çocuğunuz kas gelişimine faydalı olan balık tutma oyunu ile eğlenirken oyuncak ev seti modelleri ile minyatür evininin dizaynını yapabilecek. Minik şampiyonlar yarış pisti oyuncak ve garaj seti sayesinde minik parçaları birleştirerek kurdukları pist üzerinde yarış yaptıktan sonra araçlarını garaja park edebilecekler. Araba ve araçlarla ilgilenen çocuklarınız diğer oyun seti modellerini ise oyuncak tren seti ve oyuncak traktör seti çeşitleri oluşturuyor.

 

Mesleklere Yönlendiren Oyuncak Seti Modelleri

Oyuncak setleri sayesinde çocukların belirli mesleklerle ilgili bilgi sahibi olması mümkün. Örneğin oyuncak tamir seti modellerini çocuğunuz için edinerek psiko- motor gelişimine katkıda bulunurken teknik mesleklere yöneliminin ne derecede olduğunu tespit edebilirsiniz. Oyuncak tamir setleri ile oynayan çocuğunuz matkap, tornavida, çekiç, İngiliz anahtarı, vida ve çiviler ile kerpeten gibi tamir malzemelerini tanıyacak ve bu malzemelerin işlevlerini öğrenecek. Çoğunlukla erkek çocukların ilgi duyduğu oyuncak polis seti ile oyuncak asker seti modelleri de meslek yönelimini belirlemeniz için bir fırsat. Asker maketleri ile silah setleri, tanklar, uçaklar ve askeri araçların bulunduğu oyuncak asker setleri ile polislerin gereksinim duyduğu tüm araçların yer aldığı oyuncak polis seti modellerinin yanında kapsamlı oyuncak itfaiye seti, oyuncak havaalanı seti ve oyuncak iş makinesi seti çeşitlerini de Sınıf Annesi’nde bulabilirsiniz. Sınıf Annesi’nin en çok tercih edilen oyuncak seti çeşitlerinden biri olan oyuncak doktor seti ise çocuğunuzun sağlık alanı ile ilgili bilgi edinmesini ve ileriki yaşamında seçeceği mesleği belirlemesini sağlıyor. Tüm bu oyuncak setlerine sahip olmak ve oyuncak seti fiyatları ile ilgili bilgi almak için Sınıf Annesi’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.