Sıralama seçin
Toplam 414 ürün görüntüleniyor.

Okul Eşyaları

Henüz okula başlamadan bile çocukların en önemli ihtiyaçlarından biri olan okul eşyaları, okul çağındaki çocukların olmazsa olmaz malzemelerini içerir. Öğrenmeyi keyifli bir deneyim haline getiren okul eşyası çeşitleri farklı renk, desen ve şekilleri ile çocukların ilgisini çeken ürünlerdir. Okul eşyaları çocuklar için pratik fayda sağlamanın yanı sıra birer motivasyon kaynağı görevini de görür. Çocuk kullandığı kırtasiye ürünlerini ve okul eşyalarını ne kadar severse eğitime ve okula ilgisi de o kadar artar.

Çocukların tüm eğitim hayatları boyunca kullanacağı okul eşyaları ile her yaş grubu ve eğitimin her basamağında yanlarından ayırmayacakları kırtasiye ürünleri farklı işlevlere sahiptir. Okul öncesi çocukların da kullanımına uygun olan bu malzemeler çocukların zekâ gelişimleri ile psiko- motor gelişimlerine katkı sağlarken başarmanın zevkini okul eşyaları ile yaşayan çocukların kendine güvenleri de artar. Okul eşyaları çocuğunuzun hem el becerisinin artmasına hem de öz saygısı kazanmasına olanak tanır.

Çocuklara sunduğu pratik faydaların yanında okul eşyası çeşitleri eğitmenler ve anne babalar için de faydalıdır. Çocukların öğrenmesini kolaylaştıran okul eşyaları ile kırtasiye malzemesi çeşitleri eğitmenlerin de öğretim sırasında kullanabileceği ürünlerden oluşur.

 

Sınıf Annesi’de Okul Eşyaları Çeşitleri

Çocuklar ve eğitmenler için farklı marka seçenekleri ile okul malzemesi çeşitlerini sitede sizlere sunuyor. Zengin ürün çeşitliliği ile çocuklarınızı sevindirirken öğretmenlere ve ebeveynlere de kolaylık sağlıyor. Sınıf Annesi’nin okul eşyası fiyatları da her cebe uygun seçenekleri ile sizlerle buluşuyor.

 

Yazı Tahtası Çeşitleri

Çocukların başarılı bir öğretim hayatına kavuşmaları için hem evde hem de eğitim kurumlarında yararlanabileceğiniz yazı tahtası çeşitleri Sınıf Annesi’nin okul eşyaları kategorisinde yer alıyor. Yazı tahtaları üretildikleri değişik materyalleri ve farklılık gösteren işlevleri ile çocukların öğrenme hızını artırıyor. Yazı tahtaları duvara monte, manyetik, ayaklı, abaküslü, ahşap ve sürgülü çeşitlerden oluşuyor. Değişen boyutlardaki bu yazı tahtaları Güven, Akyazı, Hongji, Pilsan ve Sunman markaları tarafından üretiliyor.

 

Pano Çeşitleri

Sınıf Annesi’nde yer alan pano çeşitleri ise mantar, harita, kumaşlı panolar ile makam panosu ve eğitim panolarını içeriyor. Panolarda marka seçimini ise Akyazı ve Laço Kids arasında yapmanız mümkün.

 

Yapıştırıcı Çeşitleri

Çocukların etkinliklerinde sıklıkla kullandığı yapıştırıcılar da aranan okul eşyalarından sadece biri. Bigpoint ve Lotte markalarının ürünleri olan tutkal, japon yapıştırıcısı, sıvı yapıştırıcı çeşitleri, eğlenceli etkinliklerin vazgeçilmezi hamur yapıştırıcı, pratik kullanım sunan stick yapıştırıcı ve gösterişli simli yapıştırıcı uygun fiyatlarla Sınıf Annesi’nde. Yine çocuklarınızın etkinliklerinde ya da defter ve kitaplarını kaplayıp hediyelerini paketlemeleri için kullanabilecekleri çocuk makası çeşitlerini de sitemizde bulabilir ve tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Dosya ve Klasör Çeşitleri

Çocuklar dışında yetişkinlerin de çalışma hayatlarına düzen getirecek dosya ve klasör çeşitleri de Sınıf Annesi tarafından sizlere sunuluyor. Ofis ve iş yerlerinde de kullanabileceğiniz klasörler ve dosyalar çocuklarınızın sistemli şekilde ödevlerini muhafaza edebilmesini sağlıyor. Çok sayıda dosyayı alma kapasitesi olan magazinlik çeşitleri çocuğunuzun çalışma masasına düzen getirirken çıtçıtlı dosyalar ile çocuğunuz hiçbir eşyasını kaybetmeyecek. Farklı büyüklük ve fonksiyonlara sahip klasör ve dosya çeşitleri Bigpoint, Lotte ve Perfect markaları tarafından üretilip Sınıf Annesi’nde satışa sunuluyor.

 

Dünya Küreleri

Yararlı ve öğretici okul eşyalarından biri olan dünya küresi çeşitleri ise her çocuğun çalışma masasında ve her öğretim kurumunda bulunması gereken materyallerdendir. Dünyanın fiziki ve siyasi haritasını üzerinde taşıyan bu küreler çocuğunuzun yeryüzü hakkında bilgiler edinmesini sağlarken genel kültürünü de arttırmaya yaramaktadır. Farklı renkleri, ışıklı çeşitleri ve değişen büyüklükleri ile Sınıf Annesi’nde birçok türünü bulabileceğiniz dünya küreleri Gündüz marka aracılığı ile sizlerle buluşuyor.

 

Çizim Gereçleri

Sınıf Annesi’nin okul eşyaları ve kırtasiye malzemeleri arasında farklı çeşitlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz çizim gereçleri de bulunuyor. Çocuklarınızın düzgün şekiller çıkarmalarını sağlayan cetvel şablonlar ile gönye ve pergel gibi çizimi kolaylaştıran ürünler Bigpoint markası çeşitleriyle sizelere sunuluyor. Matematik işlemleri için gerekli olan pergel, gönye ve cetveller kolay kırılmayan dayanıklı plastikten üretilmiştir.

 

Çocuklarınız İçin Okul Eşyası Çeşitleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Okul öncesi ve okul çağındaki çocukların eğitim ve öğretimlerinde kullanılan okul eşyaları kullanım açısından çocukların sorumluluk almalarını sağlarken kazanımların kolay ve kalıcı bir biçimde edinilmesine de yardımcı olan materyallerden oluşur. Okul eşyaları sayesinde çocuklar beş duyuları ile öğrenmeyi daha sağlam yollarla gerçekleştirmiş olurlar. Çocukların sağlıklı gelişimlerine de olanak sağlayan bu eşyalar ebeveynler ile eğitimcilerin de yararınadır. Fakat okul eşyalarının seçimi dikkatle ve özenle yapılmalıdır. Çocuklarınızın fiziksel sağlıklarını muhafaza etmek bu seçimde ilk kriterdir. Bu nedenle okul eşyası seçerken ürünlerin kaliteli markalar tarafından üretilmesine ve orijinal olup olmadıklarına dikkat edilmelidir. Ayrıca bu malzemelerin uluslararası standartlara uygun olması da atlanmamalıdır. Çocuğunuz için edineceğiniz okul eşyası çeşitlerinin uluslararası standartlara uygunluğu ürünlerin üzerindeki TSE ve CE amblemlerinden anlaşılır. Bu da ürünün sağlıklı ve güvenilir olduğunun göstergesidir. Anne ve babalar okul malzemelerinin içerdiği maddelere ve üretildikleri materyallere de bakmalıdır. Kimyasal madde ve boya içeren ürünlerden kaçınılmalıdır. Kokulu okul eşyaları ile metal ve plastik içeriği yüksek ürünler ebeveyn ve eğitimciler tarafından kontrollü olarak edinilmelidir. Daha çok ahşap ve kumaş gibi doğal materyallerden üretilmiş okul eşyaları ile boyasız, kokusuz ve uçucu madde barındırmayan kırtasiye malzemeleri çocuklar için tercih edilmelidir. Ayrıca pratik kullanım sunan ve hafif malzemelerden elde edinmiş ürünler çocuklar için idealdir. Kesici ve delici aletler ise belli yaş üzerindeki çocuklar tarafından kullanılmalıdır. Bunun dışında önemli olan kaliteli malzemelerin güvenebileceğiniz satıcılardan temin edilmesidir. Tüm bu kriterlere sahip sağlıklı ve pratik kullanım sunan okul eşyası çeşitlerini Sınıf Annesi’nden temin edebilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.