Sıralama seçin
Toplam 72 ürün görüntüleniyor.

Not Kağıdı

Kaliteli, şık ve severek kullanacağınız not kağıdı modelleri uygun fiyatlar ve cazip alışveriş fırsatları ile Sınıf Annesi’nde!

Şık ve Kaliteli Not Kağıtları

Not kağıtları, hem önemli notları yazmak hem de notları dikkat çekici, güzel bir şekilde gösterebilmeyi sağlayan ürünlerdir. Notlarınızı güzel ve şık bir şekilde tutmanızı sağlayacak not kağıtları ile hem güzel notlar hazırlayabilir hem de notlarınızı güzel bir şekilde sergileyebilirsiniz. Sınıf Annesi olarak sizlere sunduğumuz not kağıdı markaları kaliteli, insan sağlığı için güvenilir, birinci sınıf materyallerden üretilen ürünlerdir. Not kağıdı modellerimizi inceleyerek aralarından sizin için en uygun olan not kağıtlarına ulaşabilirsiniz.

Not Kağıdı Çeşitleri

İhtiyacınız olan not kağıtlarını sizlere sunarken geniş ürün yelpazesinde hizmet veriyoruz. Böylelikle hem fonksiyonel hem de görünüm bakımından isteklerinizi karşılayacak ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sizlere sunduğumuz not kağıdı çeşitleri şu şekildedir:

Küp Notluk (Akrilik): Not kağıtlarınızın bir arada, nizamlı bir şekilde durmasını sağlayan küp notluklar kare şeklinde not kağıtlarından oluşmaktadır. Eğer masaüstünde not kağıtlarınızın düzenli bir şekilde durmasını istiyorsanız bu ürünlerimiz tam size göre!

Yapışkanlı Not Kağıdı: Not kağıtlarınızı kağıt, defter ve kitap gibi eşyalara yapıştırmak istiyorsanız yapışkanlı not kağıdı ürünlerimiz sizin için ideal olacaktır. Kuvvetli ve çabuk yapışkanlığını kaybetmeyen ürünlerimiz, not kağıtlarının yerini dilediğiniz gibi değiştirebilmenizi sağlayan kullanışlı modellerdir.

Renkli Not Kağıdı: Notlarınızı renkli kağıtlara yazmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz renkli not kağıtlarımızı tercih edebilirsiniz. Hem tek çeşit hem de set halinde birden fazla renk seçeneği ile sunulan modellerimiz ile dilediğiniz renkteki kağıtlara kolayca ulaşabilirsiniz.  

Şekilli Not Kağıtları: Kalp, telefon, lale gibi şekillerde imal edilen şekilli not kağıdı ürünlerimiz,

Yapışkanlı Harf ve Rakamlar: Özellikle çocukların severek kullanacağı yapışkanlı harf ve rakam kağıtlarımız, her yüzeye yapıştırılabilen ürünlerdir. Çocukların hem harf ve rakamlarla tanıştırılmasını sağlar hem de onların görsel zekasını arttırmasına yardımcı olur.

Not Kağıdı Ürünlerimizin Özellikleri

Genel olarak not kağıdı seti ürünlerimiz sizlere pek çok farklı özelliğe sahip olacak şekilde sunulmaktadır:

  • Öncelikle kağıtlarımız kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilir.
  • Yapışkanlı not kağıtlarımız özel yapıştırıcılar kullanılarak hazırlanan, defalarca yapışkanlığını kaybetmeden çıkarılıp tekrar takılabilecek ürünlerdir.
  • Çocukların güvenli bir şekilde kullanabileceği materyallerdir.
  • Rengi ele çıkmayan renkli not kağıdı ürünlerimiz pratik ve şık ürünlerdir.
  • Özgün tasarımda sunulan şık not kağıtlarıdır.
  • Pek çok farklı boyutta, şekilde ve görünümde sizlere sunulan materyallerdir.
  • İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ucuz Not Kağıdı

Kaliteli, şık, geniş ürün yelpazesinde sunulan not kağıdı ürünlerine ekonomik fiyatlarla ulaşmaya ne dersiniz? Her bütçeye uygun not kağıdı fiyatları ile herkesin ihtiyacı olan not kağıtlarına ulaşmasını sağlıyoruz. İstediğiniz not kağıtlarını hemen seçebilir; hesaplı ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.