Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Mum Boya Kalemi

Kuru boya kalemler ve pastel boyalarla benzerlik taşıyan mum boya kalemler hem yetişkinler için hem de çocuklar için cazip boya kalemleri çeşitlerindendir.

Canlı renklere sahip pigmentlerden oluşan, örtücülüğü yüksek olan mum boyaların temel malzemesi bal mumu ve parafinden oluşur.

Keskin uçlu olmaması ve yumuşak olmaları, sağlığa zararlı zehirli madde içermemeleri sayesinde çocuklar için güvenli olan mum boyalar, su bazlı bir boya türü olduğu için elbiselerden, el yüz ve vücuttan ya da bulaştığı yüzeyden kolaylıkla çıkabilir.

Elde tutulurken vücut ısısından etkilenmeyen mum boya kalemler,  esnek yapılıdır, kırılmaya dayanıklıdır ve ufalanmaz. Kullanıldığı zeminde boya artığı bırakmaz.

Sınıfannesi’nde bulabileceğiniz mum boya kalemler, özellikle okul öncesi çocuklar için ideal boya kalemi çeşitlerindendir. Bigpoint jumbo mum boya kalemler, 12 canlı renkten oluşmakta ve silinebilir özelliktedir.

Su ya da ıslak mendille her çeşit yüzeyden kolayca çıkarılabilir olan mum boyalar yumuşak yapısı sayesinde uzun ve konforlu çalışmalara yatkındır. Bu özelliği sayesinde motor hareketleri ve kasları henüz gelişen çocukların çabucak yorulmadan ve zevk alarak yaratıcılıklarını özgürce ortaya koymalarına yardımcı olur.

 Bigpoint jel mum boyalar da yumuşak yapısı sayesinde uzun süreli çalışmalara elverişli boyalardır. Çevirerek çıkan ucu sayesinde kalemtıraşa ihtiyaç duymadan uzun süreli kullanılabilir.

 Carioaca jumbo üçgen mum boya metalik, sekiz renk çeşidinden oluşmaktadır ve siyah zeminde kusursuz görünüm sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiş, sağlığa zararsız olan Carioaca mum boyalar, üçgen gövdeye sahip, kolayca silinebilir özelliktedir.

Uzun ve konforlu çalışma saatleri için tercih edilebileceği gibi;  okul öncesi çağındaki çocukların özgürce ve rahatça çalışmalarını, boyalarla mutlu şekilde tanışmalarını sağlamak için Sinifannesi.com’dan ulaşabaileceğiniz mum boya kalemler ideal bir seçim olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.