Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Maket Kartonları

Maket yapımı kişisel bir zevkten mesleki bir gerekliliğe kadar uzanan son derece seçkin bir uğraş. Hobi olarak maket yapıldığı gibi mesleki tasarımlarda bir fikri görselleştirmek için de maketlere ihtiyaç duyulur.

İster hobi olarak ilgileniyor olun, ister tasarımlarınızı görselleştirmek ve sunumda kullanmak üzere maket yapımıyla ilgileniyor olun, maket için kullanılacak kartonun niteliği, renkleri ve özellikleri daha gerçekçi bir görünüm sağlamak açısından elzemdir.

Sinifannesi.com’da çeşitleri olan maket kartonlar genellikle 50x 70 cm en ve boyuttadır, niteliklerine göre 28,70 tl ile 75,24 TL aralığında bir edere sahiptir.

Bigpoint fotoblok (Maket kartonu), köpüklü maket kartondur. 2, 3, 5 mm kalınlık seçenekleri olan maket kartonları 50x70 cm ebadındadır. Kaliteli parlak beyaz kartonlar arasına sıkıştırılmış beyaz strafor köpükten imal edilmiştir.

Mimari maket ve diorama çalışmalarında kullanılan bigpoint maket kartonu çeşitleri arasında kendinden yapışkanlı özelliğe sahip olan kartonlar da vardır ve bu özellikleri sayesinde bir yüzeye monte etmek için arka kısımda mevcut olan kağıdı kaldırıp istenilen yüzeye yerleştirilebilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.