• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • LEGO Mickey and Friends Minnie Fare’nin Dondurma Dükkanı 10773


  Dondurma dükkanına hoş geldin, Disney Minnie Fare lezzetli tatlılar servis etmeye hazır!

  Buzdolabından dondurmayı al ve külahta dondurma ile nefis dondurmalı içecekler hazırlamasına yardım et. Sonra Ördek Daisy’nin en sevdiği dondurmayı seçmesine yardım et ve dondurmasını plajda servis et.

  Bu arada dalganın üzerindeki sevimli yengece bak! Daisy ile sörf yaparak eğlendikten sonra havalı arabasına binip eve dön.

  Bu yaratıcı LEGO Disney Minnie Fare’nin Dondurma Dükkanı seti, çocuklar dondurma dükkanını işletirken ve plajda oynarken eğlenceli rol oyunları oynama ve yapım becerilerini geliştirme fırsatı verir.

  Okuldaki trendleri belirlemek isteyen 4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediye! Yapım becerileri öğreten, hayal gücünü teşvik eden ve saatlerce eğlendiren bu havalı yapım oyuncağıyla bir çocuğa sürpriz yapın.

  Bu sette bir dondurma dükkanı, model yapımına yardımcı olması için Başlangıç Yapım Parçası şasisi olan bir araba, ayrıca Minnie Fare ve Ördek Daisy minifigürleri ile özel bir Mickey silueti karosu var!

  Bu LEGO Disney seti, şezlong ve şemsiyeli bir plaj modeli, ayrıca küçük bir dalga ve sörf tahtası gibi rol oyunu olanaklarını arttıran eğlenceli detaylar ve aksesuarlarla doludur.

  Dondurma dükkanının yüksekliği 13 cm, genişliği 8 cm’dir ve sınırsız oyun olasılıkları sunar. Diğer LEGO yapım parçalarıyla uyumlu olduğu için çocukların yapım becerileri geliştikçe set de genişleyebilir.

  Küçük model yapımcılarına basit resimli talimatlarla harika bir deneyim yaşatın, böylece okumayı henüz öğrenmemiş çocuklar bile bir engelle karşılaşmaz, ayrıca dijital Instructions PLUS’ta yakınlaştırma ve kaydetme seçenekleri bulunur!

  4 setleri, kolay yapım adımlarıyla çocukların öz güvenlerini arttırırken model yapmayı öğrenmenin eğlenceli bir yolunu sunar. Çocukların ve büyüklerin, birlikte model yapma ve oynamanın neşesini keşfetmelerini sağlar.

  Parça sayısı: 100


  Yaş Grubu : 4+ Yaş
  Barkodu: 5702016913132
  Item No : LEJ10773
  Kutu Ölçüleri : 26,5 x 20 x 5,5 cm.
  Desi Değeri: 1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.