• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • LEGO Marvel Iron Man Iron Monger Kaosu 76190


  Muhteşem LEGO Marvel Iron Man: Iron Monger Kaosu ile sınırsız yaratıcı rol oyunlarının keyfini çıkarırken genç süper kahramanları büyük savaş aksiyonu bekliyor.

  Devasa Iron Monger zırhı

  İlk Marvel Studios Iron Man filminden klasik sahnelere dayalı bu heyecan verici ve sürükleyici yapım oyuncağı, Marvel’ın en ünlü eserlerinden biri olan Iron Monger zırhıyla çocukların hayal güçlerini destansı maceralara çıkarır. Çocuklar zırhın sağ kolundaki 6’lı mermi atıcıyı ve sol kolundaki 3’lü mermi atıcıyı ateşlemek için zırhı döndürüp hareket ettirdikçe ark reaktörü parlar. Çocuklar Pepper’ı kurtarmak için Iron Man’in güç silahlarıyla ateşe karşılık verebilir ve bu mekanik canavarı yenebilir.

  Süper kahraman minifigürlü havalı LEGO Avengers seti

  Koleksiyonluk araçlar, robotlar, minifigürler, silahlar ve cihazlarla LEGO Marvel Avengers yapım oyuncakları, çocukların en sevdikleri Marvel filmlerinden en iyi sahneleri canlandırmasına olanak tanır ve hayal gücüne dayalı süper kahraman oyunlarıyla dolu heyecan verici bir evrenin kapısını açar.

  Hareketli kol ve bacakları ve havalı silahlarıyla LEGO Marvel Iron Man: Iron Monger Kaosu, dev boyutlarda sınırsız hayali robot savaşlarına ilham verir.

  Iron Man, Obadiah Stane ve Pepper Potts minifigürleri dahildir. Robotun sağ kolunda 6’lı mermi atıcı, sol kolunda 3’lü mermi atıcı ve göğsünde karanlıkta parlayan bir ark reaktörü bulunur.

  Çocuklar Obadiah Stane minifigürünü Iron Monger zırhının içine koyarak bu eklemli mega robotu, Iron Man ve Pepper Potts’a karşı efsanevi savaşlarda kullanabilir.

  Marvel filmlerinin hayranları ile 9 yaş ve üzeri genç süper kahramanlar, bu muhteşem Iron Monger robotu oyun setiyle süper kahraman aksiyonuna katılabilir.

  Iron Monger zırhının boyu 18 cm’dir, kol ve bacakları hareketlidir ve gerçekçi hareketler oluşturmak için gövdeyi omuzlara bağlayan çalışan bir süspansiyona sahiptir.

  Çocukların koleksiyon yaparak süper kahraman filmlerinin aksiyonunu gerçek hayata taşıyabileceği ve bitmek bilmeyen yaratıcı hikayelerini canlandırabileceği daha fazla LEGO Marvel robotu var.

  Parça Sayısı: 479


  Yaş Grubu : 9+ Yaş
  Barkodu: 5702016913187
  Item No : LSS76190
  Kutu Ölçüleri : 27 x 23 x 8 cm.
  Desi Değeri: 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.