LEGO

LEGO Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681

Son 9 Ürün
601,76 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • LEGO Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681


  Bir açık yol macerası için kemerlerini bağla!

  Stephanie, Emma ve Ethan, Heartlake City’nin dışındaki güzel vahşi ormanı keşfe çıkıyor.

  Arkasındaki tekneyi çekerek havalı karavanı sür. Stephanie’nin tekneyi indirip göle açılması için göl kenarına park et.

  Gölün kenarında dinlen ve rakunla arkadaş ol. Gece olduğunda karavandan uyku tulumlarını çıkar ve yıldızların altında uyu.

  LEGO Friends Karavan ve Tekne, doğasever çocukların doğa tutkularını keşfetmeleri için mükemmel bir hediyedir. İçerdiği özelliklerle yaratıcı oyunları teşvik eder.

  Çocuklara yönelik bu doğum günü hediyesinde LEGO Friends Stephanie, Emma ve Ethan mini bebekleri ve bir oyuncak rakun, ayrıca detaylı bir karavan, yelkenli tekne, mini göl kenarı piknik seti, iskele ve dağ sahneleri bulunur.

  Çocuklar karavanda açık yol maceraları yaşayabilir. Tavanı açılarak iç kısma kolay erişim sağlar. Tekneyi indirip göle açılabilir ya da dinlenerek doğanın keyfini çıkarabilirsin.

  Bu LEGO Friends oyun setiyle 7 yaş ve üzeri kaşiflerin yüzüne bir gülümseme kondurun. Biraz model yapma deneyimine sahip, vahşi doğayı seven çocuklar için mükemmel bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

  Karavanın yüksekliği 8 cm, uzunluğu 16 cm ve genişliği 7 cm’dir. Teknenin yüksekliği 11 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 4 cm’dir.

  Bu set, maksimum oyun değeri için çok sayıda havalı fonksiyona sahiptir. Mutfağa kolayca erişmek için karavanın tavanı menteşelidir, tekne römorktan ayrılabilir ve hareketli bir yelkene ve dümene sahiptir.

  Çocuklara yönelik bu hediye, yaratıcı hikayeleri teşvik etmek için kaykay, kask, telefon, kutu oyunu karosu, bavul, can yelekleri, piknik masası, GPS ve kamera gibi çok sayıda aksesuar içerir.

  Parça sayısı: 487


  Yaş Grubu : 7+ Yaş
  Barkodu: 5702016916157
  Item No : LGF41681
  Kutu Ölçüleri : 47,5 x 28,5 x 6,5 cm.
  Desi Değeri: 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.