• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • LEGO Friends Orman Binicilik Merkezi 41683


  Mia, Savannah ve Kevin ile birlikte orman tatiline çık.

  Birlikte ata binerek ormanın derinliklerini keşfet.

  Kızlar için atlar ve küçük Kevin için sevimli bir midilli var.

  Atını sürerek Savannah’ya yardım et ya da rehber köpeğiyle oyna. Şirin evde dinlenmeden önce ahırda atları tımar et ve yiyecek bir şeyler ver. Gece olduğunda kamp ateşini yak ve marşmelovları kızart.

  Çocuklar, hayvanlara bakabilecekleri, doğayı keşfedebilecekleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri LEGO Friends Orman Binicilik Merkezi ile hayvan sevgilerini yaratıcı oyunlara dönüştürebilir.

  Toplam 7 figür içerir: LEGO Friends Mia ve Savannah, bir mikro bebek, çocuklar için oyuncak köpek ve oyuncak midilli. Ayrıca gerçekçi oyunları daha da geliştirmek için başları menteşeli 2 oyuncak at içerir.

  3 katlı çiftliğin altında ahır, üstünde mutfak, yatak odası ve yemek alanı bulunur. Dışarıda çocuklar köpeği kulübesindeki yatağına yatırabilir, sonra kamp ateşinde marşmelov kızartabilir.

  Bu 511 parçalı set, 7 yaş ve üzeri hayvanları seven çocuklar için harika bir yılbaşı veya doğum günü hediyesidir. Sürükleyici tek başına oyunlar için idealdir ve çocukları ve arkadaşlarını saatlerce eğlendirir.

  Binicilik merkezi, 26 cm yüksekliği, 22 cm genişliği ve 12 cm derinliğiyle çocukların istedikleri zaman eğlenceli doğa oyunları oynayabilmesi için göz önünde tutacak kadar küçüktür.

  Binici kaskları, eyerler, dizginler, dirgen, fırça, süpürge, mutfak eşyaları, marşmelov ve Savannah için beyaz baston gibi çocukların çok seveceği sevimli aksesuarlar içerir.

  Keyifli ve sürükleyici oyunlar için tasarlanan modelin ikinci katı, kolay erişim için çıkarılabilir. Çocukların orman gezisinde durup atlarını otlatması için atların boynu menteşelidir.

  Parça sayısı: 511


  Yaş Grubu : 7+ Yaş
  Barkodu: 5702016916652
  Item No : LGF41683
  Kutu Ölçüleri : 54 x 29 x 6 cm.
  Desi Değeri: 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.