• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • LEGO Friends Heartlake City Okulu 41682


  Heartlake City Okulunda mükemmel bir okul günü geçir.

  Kilitli dolabından ihtiyacın olan her şeyi al. Tuvaletteki dezenfektanı kullanarak derslerden önce ellerinin tertemiz olduğundan emin ol. Fen laboratuvarında Olivia’ya katıl ve bir uğur böceğini incele.

  Resim dersinde natürmort resim çiz. Kantinde sandviçlerini yerken yeni gelen Julian ile arkadaş ol, sonra bahçede basket atmaya davet et.

  Bu güzel, 2 katlı Heartlake City Okulu, çocukların LEGO Friends Olivia ile mükemmel bir okul gününü canlandırarak saatlerce eğlenmelerini sağlayacak yaratıcı detaylarla doludur.

  Yeni çocuk Julian ve öğretmen figürü dahil 3 mini bebek figürü içerir. Modelde ayrıca yapıp keşfetmek için 3 sınıf, bir kantin, kilitli dolaplar, tuvalet ve okul bahçesi bulunur.

  Bu geniş LEGO Friends oyun seti, hayal gücüne dayalı saatler süren okul eğlencesi sunar. Oyun başlatıcılarla doludur, tek başına yapmak veya aileyle ve arkadaşlarla keyifle oynamak için harikadır.

  Bu 605 parçalı okul hediyesi, 6 yaş ve üzeri çocuklara tatmin edici bir yapım deneyimi sunar ve gerçek hayat hikayelerini canlandırmayı seven çocuklar için mükemmel bir yılbaşı veya doğum günü hediyesidir.

  Yüksekliği 17 cm, genişliği 25 cm ve derinliği 9 cm’dir ve sağlam bir taban plakası üzerinde etkileyici bir sergi modelidir.

  Bu LEGO Friends seti, yaratıcı tiyatro kostümleri, müzik aletleri, mikroskopta incelemek için bir uğur böceği, ayrıca fırçalar, boyalar ve şövale gibi çok sayıda oyuncak okul eşyasıyla doludur.

  Kantindeki menteşeli yemek masası açılarak çocukların beslenme saatinde arkadaşlık hikayelerini canlandırmasına olanak tanır.

  Çocukları Heartlake City oyuncakları dünyasıyla tanıştırın. Burada gerçek dünyadan rol oyunları oynamayı seven çocuklar için mükemmel olan havalı araçlar, gerçekçi binalar ve sıradan kahramanlar bulacaklar.

  Parça sayısı: 605


  Yaş Grubu : 6+ Yaş
  Barkodu: 5702016916317
  Item No : LGF41682
  Kutu Ölçüleri : 48 x 29 x 7 cm.
  Desi Değeri: 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.