LEGO

LEGO DUPLO Jurassic World T-rex ve Triceratops Dinozor Kaçışı 10939

409,70 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • LEGO DUPLO Jurassic World T-rex ve Triceratops Dinozor Kaçışı 10939


  Jurassic World’ün ünlü kapılarından fırlayan T-rex’i gördüklerinde neşeyle çığlık atacak.

  Owen’in yavru triceratops’u kurtarmasına ve motosikletiyle güvenli bir yere götürmesine yardım edebilirler mi? Simgeleşmiş bir Jurassic World filmi sahnesini canlandıran bu oyun seti, ince motor becerilerini geliştiren ve hayal gücünü ateşleyen aksiyon dolu rol oyunlarını teşvik eder.

  Bu LEGO DUPLO Jurassic World T-rex ve Triceratops Dinozor Kaçışı oyuncağı, dinozor seven çocukların neşeyle çığlık atmasını sağlayacak eğlenceli özellikler ve Jurassic World filminin aksiyonuyla doludur. Dinozorlu gelişimsel oyun seti. Bir T-rex, Jurassic World’ün simgeleşmiş kapılarından fırladığında, okul öncesi çağındaki dinozor hayranları Owen’in yavru triceratops’u kurtarıp motosikletiyle güvenli bir yere götürmesine yardım eder. Girişin açılan kapılarından T-rex’in açılan ağzına, yüksek voltajlı çitten koltuğuna Owen’ın ve yavru triceratops’un oturabildiği havalı motosiklete kadar bu oyun seti, çocukların yapım ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştiren ve hayal güçlerini ateşleyen heyecan verici aksiyon ve eğlenceli özelliklerle dolup taşıyor. Küçük çocuklar için fiziksel, yaratıcı rol oyunu oyuncakları. LEGO DUPLO oyuncakları; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir, böylece anne babalar ve küçük çocuklar birlikte pek çok değerli gelişimsel aşamayı paylaşabilir.

  LEGO DUPLO Jurassic World T-rex ve Triceratops Dinozor Kaçışı, dinozor seven okul öncesi çağdaki çocuklara fiziksel aksiyon ve gelişimsel eğlence sağlayan heyecan verici ve ilgi çekici bir oyuncaktır.

  İçinde Jurassic World’ün açılıp kapanan çitli, parçalarla yapılan girişi, ağzı açılan büyük bir T. rex, yavru bir triceratops ve motosikletiyle dinozor eğitmeni Owen Grady’nin figürü bulunur.

  Yakalanması gereken kaçmış bir T-rex ile kurtarılması gereken yavru bir triceratops, küçük dinozor hayranlarına sınırsız yaratıcı maceralar ve eğlenceli öğrenme fırsatları sunar.

  Bu okul öncesi oyun setinde her şey var. 2 yaş ve üzeri çocuklar, yaratıcı model yapımının, şefkatli rol oyunlarının, heyecan verici aksiyon ve sınırsız yaratıcı oyunların keyfini çıkarırken önemli becerilerini geliştirecek.

  Basit basılı talimatlar, anne babaların çocuklarıyla keyifli bir yapım deneyimini ve değerli gelişimsel anları paylaşmasını kolaylaştırır.

  Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek renkli, küçük çocuklara uygun parçalar ve yaratıcı özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.

  Parça Sayısı: 36

  Yaş Grubu : 2+ Yaş
  Barkodu: 5702016911091
  Item No : LED10939
  Kutu Ölçüleri : 29 x 27 x 10 cm.
  Desi Değeri: 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.