LEGO

LEGO City Stunt Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu 60302

Son 0 Ürün
1.664,85 TL
En geç 2 iş günü içerisinde kargoda!
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • LEGO City Stunt Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu 60302


  Bir fil yavrusu, bir timsah yuvasının yakınlarında otlanırken… ÇAAATT!

  Bir toprak kayması yolu kapatarak yavruyu annesinden ayırıyor ve timsah yaklaşıyor!

  LEGO City vahşi hayvan kurtarma ekibini harekete geçir. Vinçli helikopteri ve paletli aracı kullanarak ağacı ve kayaları yoldan kaldır.

  Yavru annesine, timsah da çatlayan yumurtasına kavuştuğunda, bir sonraki görevin için üsse dön.

  Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu oyun seti, sınırsız vahşi hayvan kurtarma oyunları için heyecan verici özellikler, simgeleşmiş hayvan figürleri ve ilham verici karakterlerle doludur.

  Çocukların oyuncak bir vinçli helikopter, paletli araç, veteriner istasyonu, toprak kayma fonksiyonlu savana sahnesi yapması için gereken her şey, ayrıca fil, fil yavrusu ve yılan figürleri, 2 maymun figürü ve 4 minifigür var.

  Çocuklar bir kolu iterek ağacı ve kayaları devirebilir. Helikopterin çalışan vinci, dönen pervaneleri ve kargo bölmesi bulunur. Paletli aracın ayrılabilen bir zinciri ve saklama bölmesi bulunur.

  6 yaş ve üzeri çocuklar için birinci sınıf bir doğum günü ya da sıradan bir gün hediyesidir. Daha fazla aksiyon ve macera için bu oyun setini LEGO City Vahşi Hayvan serisinden başka setlerle birleştirin.

  Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu oyun setindeki vinçli helikopterin yüksekliği 12 cm, uzunluğu 35 cm, genişliği 31 cm’dir.

  LEGO aksesuarları arasında oyuncak bir büyüteç, muz, maymunun alçısı, bardak, çeşitli laboratuvar malzemeleri ve bir timsah yumurtası bulunur.

  Basit bir yapım kılavuzu ile birlikte, akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki Instructions PLUS’a sahiptir. Bu interaktif yapım kılavuzu, çocukların usta model yapıcılar olmasına yardımcı olur.

  LEGO City Vahşi Hayvan oyun setleri, çocukları aksiyonun merkezine koyarak yaşamı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar oynarken öz güvenlerini ve temel yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

  Parça sayısı: 525


  Yaş Grubu : 6+ Yaş
  Barkodu : 5702016911930
  Item No : LSC60302
  Kutu Ölçüleri : 48,5 x 38,5 x 7,5 cm.
  Desi Değeri : 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.