Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Renkli Krapon Kağıdı

Grafon, krepon ya da krep kağıdı gibi isimlerle de bilinen krapon kağıdı, hobi çalışmalarından çocukların el işlerine kadar pek çok alanda kullanılan kağıtlardır. Pek çok dekor ürünü ve süsleme yapılabilen krapon kağıdıyla yapabileceğiniz tasarımların bir sınırı yoktur. Buruşuk görünümü, kolay katlanması, esnek ve kolay yırtılmayan yapısı krapon kağıtlarının el işleri için ideal kullanım imkanı sunmasını sağlamaktadır.

Krapon Kağıdı Türleri

Sizlere pek çok farklı krapon kağıtları sunuyor, böylelikle hem görünüm hem de özellik bakımından istediğiniz ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz krapon kağıt türleri aşağıdaki gibidir:

Desenli Krapon: Zebra, yıldız ve balon gibi birbirinden farklı desen baskıları olan krapon kağıtlarıdır.

Metalik Krapon: Yüzeyi alüminyum folyo ile kaplanan bu krapon modeli metalik ve ayna yansıması yapan özel kraponlardır.  

Renkli Krapon: Sizlere mavi, kırmızı, yeşil gibi pek çok farklı krapon kağıdı renkleri sunuyoruz. İstediğiniz ve tasarım yapacağınız renkleri seçerek özel tasarımlara imza atabilirsiniz.

Sedef Krapon: Yüzeyinde parlama ve ışıltı bulunan sedef krapon, parıltılı tasarımlar yapmak isteyen kullanıcılar için idealdir.

Fosforlu Krapon: Canlı ve fosforlu renklerde hamurundan boyandığı için elinize renk çıkarmayan, dikkat çekici tasarımlar yapmanıza yardımcı olan kraponlardır.

Ucuz Krapon Kağıdı

Krapon kağıtlarımız bütçe dostu, hesaplı alışveriş yapmanızı sağlayan krapon kağıdı fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Ekonomik fiyatlarla hem çocuklarınızın hem de sizin eşsiz tasarımlar yapmanızı sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.