ustvitrin-11.png (162 KB)

Sıralama seçin
Toplam 1852 ürün görüntüleniyor.

Kırtasiye

Kırtasiye ürünleri genç, yetişkin ve çocuk herkesin ihtiyacıdır. Özellikle okul çağındaki çocukların gereksinim duyduğu kırtasiye malzemeleri henüz okula başlamamış çocukların gelişimleri için de gereklidir. Okul öncesinde çocukların yaratıcı faaliyetlerde bulunması ve el – göz koordinasyonlarının gelişmesi ile zekâ gelişimi için gerekli olan kırtasiye malzemesi çeşitleri kreş, anaokulu ve ilköğretim çağındaki çocuklar için de vazgeçilmez ürünlerdir. Çocuklar bu malzemelerle defter, silgi, kalem ve kalemtıraş gibi yazı gereçleri arasından zevklerine hitap eden ürünlere sahip olurken boya çeşitleri ile yaratıcı yönlerini ve yeteneklerini keşfedebilirler. Etkinlik malzemeleri ile kendi oyuncaklarını yapabilen çocuklar, sanat malzemeleri ile sanatçı yönlerini ortaya çıkarabilir ve kendilerine güvenlerini artırmış olurlar. Hediye ürünleri ile de hem arkadaşlarını hem de sevdiklerini sevindirmeleri amaçlanan çocuklarınız için kırtasiye ürünlerini Sınıf Annesi’nden temin edebilirsiniz.

 

Sınıf Annesi’de Kırtasiye Ürünü Çeşitleri

Sınıf Annesi çocukların gelişimlerini destekleyen eğlenceli ve eğitici ürünlerin yanında ihtiyaç duydukları okul eşyaları ile kırtasiye ürünü çeşitlerini de sizlere sunuyor. Çocukların sağlıklarını tehlikeye atmadan güvenle kullanabilecekleri tanınmış markalara ait malzemeler mevcuttur. Akyazı, Gürbüz, Güveni Hongji, Laço Kids, Lotte, Pilsan, Perfect, Sunman markalarına ait okul eşyaları yerini alırken; etkinlik malzemeleri kategorisinde Bigpoint ve Kiddy Clay markalarına ait ürünler mevcuttur. Kâğıt ürünleri ise Excel Pro, Neco ve Spectra Color gibi güvenilir markalardan oluşuyor. Yazı gereçleri için ise Sınıf Annesi’nin tercih ettiği markalar Doms, Lotte ve Bigpoint'tir. Çocuklarınızın eğlenceli ve eğitici etkinlikler yapabilmesini sağlayan Doms, Carioca, Lotte ve yine Bigpoint markalarına ait boya çeşitleri de uygun fiyatları ile sitede bulunuyor. Sanat malzemeleri markaları ise Büyülü Fener Yayınları, Doğan Egmont Yayıncılık, Dokuz Yayınları, Eksik Parça Yayınevi, Olimpos Yayınları ve Pegasus Yayıncılık'tır. Hediye malzemeleri kategorisinin gözde markası olan Bigpoint ürünlerinden oluşuyor.

Sınıf Annesi’nin kırtasiye malzemesi çeşitleri tükenmez, kurşun ve uçlu kalemler ile silgi ve kalemtıraş gibi yazı gereçleri, boya çeşitleri, sticker, defter, fotokopi kâğıdı, mukavva, elişi kâğıdı gibi kâğıt ürünlerini içeriyor. Ayrıca yazı tahtaları, panolar, yapıştırıcılar, çocuk makası çeşitleri, dosya ve klasörler, dünya küresi, model hamurları, cetvel, şablon, pergel, gönye gibi çizim gereçleri ile çocukların yaratıcı yanlarını ortaya çıkaran ve hayal güçlerini besleyen etkinlik malzemeleri de bulunmaktadır. Silikon, boncuk, keçe, ponpon, elişi pulu gibi etkinlik malzemelerinin yanında çocukların şekil ve renk algılarını pekiştiren boyama kitapları, el – göz koordinasyonuna ciddi katkısı bulunan bütün resim ürünleri de Sınıf Annesi’nin sanat malzemeleri kategorisinde bulunuyor. Hediye malzemeleri arasında yer alan hediye biblo çeşitleri, fotoğraf çerçeveleri, masa saatleri ve paket süsleri de çocuğunuzu paylaşmaya sevk eden ürünlerden olacaktır. Tüm kırtasiye ürünü çeşitleri fiyat olarak her bütçeye uygun tarzdadır.

 

Çocuklar İçin Kırtasiye Malzemeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kırtasiye malzemeleri kavrama yeteneği gelişmiş yani, 18 aydan büyük her çocuğun kullanabileceği ürünlerdir. Bu nedenle bu malzemeler seçilirken çocukların sağlığını tehlikeye atmamak anne ve babaların birinci önceliği olmalıdır. Zira çocuklar kırtasiye malzemelerine sıklıkla dokunup belli yaş aralıklarında ağızlarına götürebilirler. Bu da çocuğunuz için edineceğiniz kırtasiye ürünü çeşitlerinin sağlık koşullarına uygun materyallerden üretilmesini zorunlu kılar. Kırtasiye malzemesi seçerken dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise şunlardır;

*Alınacak kırtasiye malzemesinin çocuğunuzun ihtiyacına yönelik olmasına ve yaşına uygun seçilmesine özen gösterilmelidir. Çocuğunuz henüz küçük parçalardan oluşan materyallerle temas edecek yaşta değilse bu parçaları yutma riski düşünülmelidir. Ya da küçük çocuklar için makas gibi kesici aletler edinilmemelidir.

*Kırtasiye malzemesi alırken mutlaka ürünün içeriğine dikkat edilmeli ve boya oranına bakılmalıdır. Eğer boya ve kimyasal içeriyorsa bu maddelerin oranlarının az olması önemlidir. Özellikle boyaların kanserojen olabileceğini unutmayın.

*Asetatlı kalemler, tahta kalemleri, keçeli kalemler ve alkol benzeri uçucu maddeler içeren kalem çeşitlerini çocuklarınızdan mümkün olduğu uzak tutun ve kırtasiye alışverişlerinizde bu malzemeleri en aza indirgemeye çalışın.

*Çocuklarınız için edineceğiniz kırtasiye malzemelerinin kokusuz olmasına özen gösterin. Örneğin kokulu silgiler fazlaca kimyasal içerir.

*Yapıştırıcı seçerken de bu ürünlerin uçucu maddeler içermemesine ve kokusuz olmasına dikkat edin.

*Dayanıksız ve kalitesiz kırtasiye malzemeleri yerine güvenilir markaları, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünleri ile fiyatlı Sınıf Annesi’nden alışveriş yapın.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.