Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Keçeli Boya

Hem derslerde hem de bir çizim gereci olmakla kalmayıp hobi alanlarında kullandığımız keçeli kalemler, canlı renkler oluşturan boya kalemi çeşitlerindendir.

Keçeli kalemler, canlı bir renklendirme sağlamasının yanı sıra içeriğindeki boya sebebiyle kalıcı renklendirme de sağlar.  Bu özelliği onun diğer boya çeşitleri ile arasındaki farkı oluşturur.

Boyama yapılırken başlangıçta uygulanan renk nasılsa sonrasında da aynı şekilde olan keçeli kalemlerin incelik ve kalınlıkları da farklı farklıdır.

Farklı incelik ve kalınlıklara sahip olmasından kaynaklı keçeli kalemler sadece boyamalarda değil, çizimlerde de kullanılabilir.

 Sınıfannesi’nde çeşitleri olan keçeli kalem seçeneklerine ksıaca bir göz atalım:

Carioca joy süper yıkanabilir keçeli boya kalemi, yirmi dört farklı renkten oluşmaktadır. 2,6mm uca sahip olan keçeli kalemler, toksik olmayan maddelerden üretildiği için çocuklar için de güvenilirliği olan boya kalemleridir.

Süper yıkanabilir özellikte olması sebebiyle Carioca joy süper yıkanabilir boya kalemi sabun kullanmaya dahi gerek kalmadan sadece suyla yıkayarak tenden kolayca çıkabilir.

Kapakların üzerindeki hava geçişini sağlayan delikli özel tasarımı sayesinde mürekkebi kuruma yapmaz ve yine özel uç koruma sistemi sayesinde kalem uçları da öyle kolayca bozulmaz.

Carioca süper yıkanabilir su bazlı mürekkep kullanılarak yapılmış keçeli kalemlerin on ikili ve kırk sekizli seti mevcut olmakla birlikte okul öncesi çocuklar için ideal olan jumbo keçeli kalem çeşidi de mevcuttur.

Öğrencileriniz, çocuklarınız ya da kendiniz için sitemizi ziyaret ederek keçeli kalem seçeneklerine göz atabilir, ürün ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.