Sıralama seçin
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Kalemtıraş

Kalem, silgi, kalemtıraş ya da kalem açacağı birbirini koşullayan, biri varsa diğeri de illa ki gerekli olan kırtasiye malzemeleridir.

Eğitim hayatının başlamasıyla bu üçlü el ele verip evlere girer ve her zaman bir yedeğine ihtiyaç duyulur. Çünkü okullu küçük çocuklarımız her an birini kaybetmiş bir halde eve dönüş yapabilir. Bu sebeple her zaman elde fazladan bir kalem, silgi ve kalemtıraş bulundurmak en akıllıca tedbir olacaktır.

Sadece eğitim hayatında değil, yazı ve çizim işiyle meşgul olanlar için de kurşun kalemler, boya kalemleri el altında olan kırtasiye malzemeleridir ve bir zaman sonra ucunun körelmesiyle(azalır) kalemleri açma ihtiyacı duyarız.  Bu sebeple kalem alıyorsak kalemtıraş almayı da ihmal etmemek gerekir.

Sınıfannesi’nde en sevimli modelden en faydalı modeline, en klasik modelden en ciddi modeline kalemtıraş modelleri sizi bekliyor. Gelin birlikte göz atalım kalemtıraş seçeneklerine:

Eskiden beri aşina olduğumuz, en bildik model olan plastik köşeli kalemtıraş modellerinin yanı sıra, çöp kutusunu tabanında taşıyan modeller, kalem açarken ortalığı batırmamak, çalışma masasını temiz tutmak adına ideal bir seçenek olacaktır kurşun kalem kullananlar için…

Üstelik jumbo ve standart incelikte kalemler için çift açacaklı kalemtıraşlar hem öğrenciler için hem de mesleki olarak ya da hobi olarak temel ihtiyacı kalem olanların kurtarıcısı ve yardımcısıdır adeta…

Bigpoint çift metal kalemtıraş hem standart kurşun kalemleri, hem boya kalemlerini hem de jumbo kalemleri açmak için ideal bir seçenektir. Tırtıklı tutma yeri sayesinde ergonomik bir kullanım olanağı sağlayan bigpoint kalemtıraş, çocuklar için güvenli bir kırtasiye malzemesidir.

Big point çift depolu kalemtıraş ise çöp haznesini bünyesinde bulunduran,  gülen yüz, ya da kalemtıraş balık ya da bigpoint kalemtıraş car gibi sevimli modelleriyle kullanıcısını da gülümseten bir kalemtıraş çeşidi olarak çocuğunuz ya da kendiniz için sempatik bir seçim olacaktır.

Daha ciddi seçimler yapmak istiyorsanız standart klasik modeller ya da masa tipi kalemtıraş seçenekleri de sınıfannesi kalemtıraş modelleri arasındadır.

Bigpoint yedekli metal kalemtıraş ise bıçağı zamanla körelmeye yüz tutacak kalemtıraşların kullanım ömrünü uzatacak türden tedbirli bir gereçtir. 

Küre kalemtıraş seçenekleri de öğrenciler için cazip kalemtıraş seçeneklerindendir. Hem kalem açmak gibi fayda sağlayan hem de çocuğunuzu bilgilendirmeye yardımcı olan bu kalemtıraş seçeneğini de aklınızda tutun deriz…

Şayet hayatınızda bir şekilde kurşun kalemler ve boya kalemleri yer tutuyorsa, kalemtıraş seçeneklerine de yer açmanız şart olduğundan Sınıfannesi’nin kırtasiye malzemelerine bir göz atmanızda fayda var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.