Sıralama seçin
Toplam 140 ürün görüntüleniyor.

Kalem

İlk kalem taslaklarının 1500 yıllarında İngiltere’de ortaya çıktığını biliyor muydunuz? Asırlar önce dünyamıza giren kalem belki de günlük hayatta en çok kullanılan gereçlerden biridir.

Bir şeye imza atarken, not alırken, alışveriş listesi hazırlarken, okulda yoklama alırken, öğrencilik hayatında, mesleki hayatta, sıkıntıdan önümüzdeki kağıdı karalamak isterken, çizim yaparken, yazarken bir şekilde elimizin altındadır.

Yazarken ya da çizerken kalemin kullanım rahatlığı, kağıda yansıyan mürekkebin ya da grafitin yumuşaklığı yazma isteğini tetiklerken, sürekli kalem kullanmak zorunda olanlarımızın da kulanım konforunu destekler.

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kalemin hayatımızda eskimez ve geçerliliği sürekli olan bir yeri olduğu muhakkak. Asırlardır varlığı vazgeçilmez olan kalem çeşitlerine gelin birlikte bir göz atalım.

Kalem Çeşitleri

Daha bebeklikten duvara, parkeye, masaya çizikler atıp eğlenmemizi sağlayan kalem çeşitlerinden en iyi bildiklerimizden bir kurşun kalem!

Kil ve grafitten üretilen kurşun kalem, belki de kalemler içinde en insaflı olanıdır. Çünkü silinebilir özelliği sayesinde, yazarken yaptığınız yanlışları silebilme şansınız vardır.  

Okul kırtasiye gereçleri arasında ilk sıraya oturan kurşun kalem, kil ya da grafitin etrafı ahşapla kaplı olan bir kalem çeşididir. Okula başlayanlar ve çizim yapanlar için olmazsa olmaz bir gereçtir.

Sınıf Annesi yazı kalemi çeşitleri arasında da yer alan kurşun kalem seçeneklerinden biri Doms on ikili kalem setidir. İçerisinde on iki adet kalem bulunan Doms A1 kurşun kalem, on iki kalemin yanı sıra dustü free silgi ve kalemtraş ile birlikte satışa sunulmuştur. Kurşun kalem seçeneklerinden biri de bigpoint mercanlı kurşun kalemdir.

Kurşun kalem demişken, versatil uçlu kalemlerden söz etmeden geçmemeli. Üstten basmalı olarak imal edilen bu kalem, 07, 05 mm olup, mavi beyaz, gri renk seçenekleriyle sınıfannesi kalem çeşitleri arasında yer almaktadır.

Sınıf Annesi okul seti içinde olan Çocuklar için güvenli olan versatil kalem, gizlenebilir metal uçlu ve klipslidir. Çevirmeli dust free silgi yumuşak tutma alanı vardır. Rotring versatil okul seti seçeneklerine bakarak ister kendiniz için, ister okumakta olan çocuğunuz için isteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

Eğer çocuğunuz kalemle henüz buluşuyorsa, kreş ve anasınıfı çağındaysa, motor hareketlerine kolaylık sağlayan, kullanım rahatlığı sunan başlangıç kalemi jumbo kalem hem annelerin çocukları için hem de kreş ve anaokullarının çocuklar için tercih edeceği kalemlerdendir.

Tükenmez kalem mürekkepli bir kalemdir ve silgi ile silinmeyen bir kalem türüdür. Sınıf annesi kalem çeşitleri arasında olan Bigpoint spiralli tükenmez kalem 1.0mm paslanmaz çelik uçludur. Mavi renkli bu kalem, altındaki yapışkanlı yüzeyden dolayı rahatlıkla ahşap, mermer ya da plastiğe yapıştırılabilir.

Bigpoint spiralli tükenmez kalem, yağ bazlı, özel kore mürekkep sayesinde kesintisiz ve yumuşak yazım sağlar. Şeffaf plastik gövdeye sahip olduğu için mürekkep seviyesi de rahatlıkla görülebilir.

Ofis ve işletmeler için el altında bulunması elzem olan tükenmez kalemler, süreklilik arz eden kullanıcılara kolaylık sağlayarak Sınıf Annesin’de 50’li kutu içinde satışa sunulmaktadır.

Ofis gereçlerinden söz ederken kopya kaleme değinmeden geçmemeli. Şirketler ve şahıslar için evrakları, çek ve senet gibi mühim belgeleri hazırlarken kullanılan kopya kalem 12 adetli kutularda kırmızı, mavi, yeşil renk çeşidiyle bigpoint ve faber-castell seçenekleriyle sınıfannesin’den temin edilebilir.

Eğer hobi, dekorasyon, boyama işiyle meşgulseniz stabilo gliss kalem point pastel kalem seti Sinifannesi.com’dan temin edebileceğiniz çeşitler arasındadır. Altılı ve sekizli seçenekleriyle ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

İş toplantılarında önemli bilgileri not almakta ya da eğitimde, akılda kalması için kitabın önemli bölümlerinin altını çizmekte sıklıkla kullanılan fosforlu kalem, aynı zamanda eğlencelik alanlarda da kullanılır. Faber fosforlu kalem Sınıf Annesi’nde bir seçenek olarak kullanıcısına sunulmuştur.

İster kendiniz, çocuklarınız ya da öğrencileriniz için olsun; ister çalıştığınız kurum ve çalışanlarınız için olsun her türlü kalem gereksinimi için Sinifannesi.com’a uğrayıp ihtiyacınıza ve isteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.