Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Biblolar

Verilen ya da alınan hediyelerin pahadan ziyade mütevazi ve zarif olması, akılda kalıcı ve her an göz önünde, el altında olup yaşanmış bir anı ve o hediyeyi veren kişiyi anımsatması en elzem olanıdır belki de. Hediyeyi veren için de alan için de…

Hele de hediye vereceğiniz kişi bir hanım efendiyse zariflik ister istemez kendini dayatır. Hem o hediyenin kullanılabilir olması hem göz önünde zarafetle durması kişinin kendini ve duygularını anımsatmasının en şık hali olacak belki de… Böyle durumlarda en elverişli olanı masa üstü hediyelerdir.

Masa üstü ya da konsolda duran hediyelik eşyalar hem kalıcı hem de kullanışlı olduğunda hediyeyi alan kişi için de veren kişi için de bir an, bir duygu her dem taze ve kendini hatırlatıcı kılacaktır.

Sınıfannesi'nde mevcut olan biblolar tam da bu mütevazi, zarif ve kullanışlı hediyelik eşya önerisine karşılık gelecek seçenekler sunmaktadır.

Sınıfannesi’nde doğal taşlar ve figürlerle tasarlanmış olan biblolar, masa üstü hediyeler için ideal bir seçenek oluşturmaktadır.

Birden fazla çeşitte, doğal taşlarla tasarlanmış, sevimli figürlerin kullanıldığı biblolar hem dekoratif hem de iç haznesinin takı konulmasına müsait oluşuyla kullanışlı hediyelik eşyalardandır.

Eğer tercihiniz figürlerden yana olacaksa, bigpoint hediyelik biblo köpek bir seçenek olabilir. Yirmi beş adet doğal taşlarla süslenmiş olan bu biblo açılır kapaklıdır ve içerisindeki mıknatıstan dolayı güvenli bir kullanım sağlar.

6,5cmx3cmx7cm ebatlarında olan köpek figürlü biblo üstündeki doğal taşlar, düşmemsi için tutkalla yapıştırılmıştır ve paslanmaz metalden üretildiği için zamanla deforme olmaz. Uzun ömürlü bir hediyelik eşyadır.

Yine köpek figürü kullanılarak tasarlanmış 7,3cmx3cmx6,2cm ebatlarındaki biblo da kırk iki doğal taştan süslenmiştir ve tıpkı diğer biblo gibi iç haznesi mücevher, takı, toka, minimal broş gibi aksesuarların saklanması için idealdir.

Yere patileri üzerine uzanmış yatan bir başka köpek figürlü biblo da hem çok sevimli hem de minimal aksesuarları koymak adına kullanışlı bir hediye seçeneği olacaktır. 8,5 cmx4cmx 2,5 cm ebatlarında olan biblo kırk adet doğal taşla süslenmiştir.

Hayvan figülerdinden devam edecek olursak, deve figürlü hediyelik biblo da diğer biblolarla aynı özelliktedir. 23 adet doğal taşlarla süslenen deve figürlü biblo 12cmx3,5cmx 8cm ebatlarındadır. Açılır kapaklıdır, mıknatıslıdır ve iç haznesi sayesinde tıpkı diğer biblolar gibi takı koymak için idealdir.

Kedi figürlü biblo ve kelebek figürlü biblo da doğal taşlarla süslenmiş hediyelik eşyalardandır.

Hayvan figürlerinin yanı sıra, kuş evi olarak tasarlanmış biblolar,  daire biçimli çiçek desenli biblolar ve yumurta biçimli doğal taşlarla süslenmiş biblo çeşitleri de seçenek çokluğu sağlamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.