Sıralama seçin
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Hediye Malzemeleri

Hediye vermek karşımızdaki insana duyduğumuz incelikli hislerin bir ifadesidir. Bizdeki kıymetini ifade etmenin, onda kalıcı olmanın ya da bir anı kalıcı kılmanın dilidir.

Hem mütevazi bir hediye olsun, hem de kalıcı olsun, baktığı yerde anımsayacağı bir köşede dursun ki bizi ve bizdeki değerini hatırlasın isteriz.

Şayet hediye vereceğiniz kişi pek çok şey paylaştığınız bir arkadaşınız ya da aile dostunuzsa paylaştığınız ortak bir anın fotoğrafını hediye etmek sade ama etkili bir hediye olacaktır. Üstelik bunun için bir çerçeve seçmiş olmak ya da bir çerçeve içine kendi seçeceği bir fotoğrafı koymasını sağlamak kalıcı ve hissiyatlı bir hediye olacaktır.

Sınıfanne’sinde mevcut olan çerçevelerden Bigpoint fotoğraf çerçevesi mıknatıslı akrilik üçlü, birden fazla fotoğrafı bir arada tutabileceğiniz, iki akrilik cam arasındaki mıknatıslı sistem sayesinde kolayca fotoğraf değiştirme şansı bulabileceğiniz 10 x 15 cm 7.5 x 5 cm 7.5 x 5 cm ebatlarında bir çerçevedir.

13x18 cm, 9x9cm, 20x15cm gibi farklı ebatlarda ve çeşit de seçenekleri olan fotoğraf çerçevesi hediyelik eşya için ideal bir seçenek olacaktır.

Bigpoint hediyelik biblo yumurta da şık ve incelikli hediyelik eşya seçeneklerinden biridir. 5.1cm x 5.1cm x 6.2cm ebatlarında olan biblo yumurta 187 adet doğal taşla süslenmiştir.

Açılır kapaklı olan biblo, içerisindeki mıknatıs sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Mücevher, toka, takı gibi süs objelerinin koyulması için ideal olan biblo paslanmaz metalden imal edilmiştir.

Biblo yumurtanın yanı sıra, hediyelik biblo daire, biblo köpek, hediyelik biblo kelebek, hediyelik biblo kuş evi, biblo deve, hediyelik biblo çiçek, hediyelik biblo kedi seçenekleri de mevcut olduğu için kişiye özel, sevdiği figüre yönelik seçim yapma olanağınız olacaktır.

Hediyelik eşya çeşitlerinden biri de hediyelik aynalardır. 7,5cmx7cmx 1.7cm ebatlarında olan ayna, altı adet doğal taşla süslenmiştir. Kapağı açıldığında her iki yüzeyinde de makyaj aynası bulunmaktadır. Paslanmaz metalden imal edilmiştir.

Arkadaşınızın ya da yakınınızın ya da çocuğunuzun iş hayatındaki yeni dönemini, terfi almasını ya da uzun zamandır bir görevi başarıyla sürdürmesini kutlamak istiyorsanız Bigpoint ahşap masa seti hoş bir seçenek olabilir. Bigpoint ahşap masa dekoru da bu minvalde düşünülecek hediye çeşitleri arasında olabilir.

Bigpoint ahşap masa seti; mini saat, mini termometre, dolu olmak kaydıyla notluk, iki adet ataşlık, iki adet makam kalemliği özel cilalı ahşap ve paslanmaz metalden  imal edilmiştir.  

Hediyelik eşya seçenekleri için sınıfannesi sayfasını ziyaret ederek hediye vermek istediğiniz kişiye özel seçeneklere göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.