Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Guaj Boya

Oldukça geniş bir kullanım alanı olan guaj boya, sadece resim yaparken değil, afiş, amblem, logo, kitap, dergi ve karikatür resimlerinde, dekoratif amaçlı pek çok alanda kullanılabilir.

Tıpkı suluboya kullanımında olduğu gibi su ile inceltilerek kullanılan guaj boyalar, yine suluboya gibi su bazlı, opak bir boya türüdür. Su ile karışabilen bu guaj boya, çabuk kuruyan, mat bir boyadır ve kapatıcı özelliğe sahip olması sebebiyle sadece suluboya değil, yağlı boya ile de ortak bir özelliğe sahiptir.

Renklerin birbirine karıştırılmasıyla farklı renkler elde etmeye olanak sağlayan guaj boya su ile inceltilirken su miktarı fazla kullanılarak suluboya etkisi yaratacak çalışmalarda da kullanılabilir.

 Sınıfannesi’nde Maries guaj boya 12 renk seçeneği olduğu gibi Bigpoint guaj boya altı renk seçeneği de mevcuttur. 18ml’lik cam şişelerde olan guaj boya, cam ve seramik yüzeylerde ideal bir kullanıma sahiptir.

Renk tonları su ile dengelenebilen, yoğun renklerin su ile seyreltilebildiği Bigpoint guaj boya tıpkı suluboya gibi ıslak mendil ya da su ile kolaylıkla çıkabilir, cilde zararı yoktur. Aynı marka boyanın aynı özelliklerde 12 renk seçeneği de mevcuttur.

Bigpoint tüp guaj boya da bir başka seçenek olarak Sınıfannesi’nde yer almaktadır. Örtücü özelliği olan ve kolayca katılaşmayan bu boya, görsel sanatlara yeni başlayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Cilde zarar vermeyecek biçimde formüle edilen bu guaj boya tıpkı diğer guaj boyalar gibi elden ve elbiseden su ya da ısşak mendille kolaylıkla çıkarılabilir.

Sinifannesi.com’a uğrayarak dilediğiniz renkte guaj boya seçimi yapabilir, dilediğiniz renkte seçeneklere göz atabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.