Sıralama seçin
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Eva Kağıdı

En çok kullanılan kırtasiye ürünlerinden birisi olan eva kağıdı, özellikle okulda öğrencilerin ve dekorasyon tasarımında hobilerde kullanılan ürünlerdir. Sizlere kaliteli, dayanıklı ve çocuklar için güvenilir eva kağıtları sunuyoruz. Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek kullanacakları geniş ürün yelpazemiz ile istediğiniz eva modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eva Nedir?

Açılımı Etil Vinil Asetat olan eva modelleri, aslında kağıt köpüksü ve yumuşak yüzeye sahip olan kağıtlardır. Okullarda, iş yerlerinde ve kreşlerde sık kullanılan bir malzeme olan eva çalışması kolay olan pek çok farklı tasarım hazırlanabilen bir malzemedir.

Eva Çeşitleri

Sizlere pek çok farklı görünümde ve özellikte eva modelleri sunuyoruz. Bu modellerimize örnekler vermemiz gerekirse:

Peluş Eva: Çok yumuşak, yün ve daha kalın yapıya sahip olan evalardır.

Baskılı Eva: Çeşitli desenlerin yer aldığı, şık ve özgün tasarımda olan eva ürünlerimizdir.

Yapışkanlı Eva: Özel tutkallarla istenilen yüzeye yapıştırılabilen evalardır.

Simli Eva: Simleri dökülmeyen, el işi için uygun olan simli eva ürünleridir.

Karışık ve Tek Renkli Evalar: Eva ürünlerimiz arasında tek renk olan düz evalar yer aldığı gibi karışık renkli eva modelleri de yer almaktadır.

Eva Ürünlerimizin Özellikleri

Oldukça avantajlı bir kullanım imkanı sağlayan eva modelleri beklentilerinizi karşılayan hatta üzerine çıkan özelliklere sahiptir. Ürünlerimizin özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • İdeal ebatta olan ürünlerdir. Dilerseniz 20x30 cm ebadında olan ürünleri tercih edebileceğiniz gibi; ihtiyacınıza göre 50x70 gibi eva modellerini de tercih edebilirsiniz.
  • Renk ve desen seçenekleri bakımından geniş yelpazede sunulan ürünlerdir.
  • Çocuklar için güvenilir kullanım imkanı sağlarlar.
  • Kokusuz olan materyallerdir.
  • El işi için eva kağıtları ideal kullanım imkanı sunar. İstediğiniz şekilde kolayca kesim yapabileceğiniz ve şekil verebileceğiniz ürünlerdir.
  • Bazen eva kullanımında ev akağının renginin ele çıkması sorunu ile karşılaşılır. Size sunduğumuz eva ürünlerimiz ele rengi çıkmayan kaliteli materyallerdir.
  • İçerisinde insan sağlığına zararlı bileşenler yer almaz.
  • Düz ve desenli modeller istediğiniz tasarımları kolaylıkla oluşturabileceğiniz ürünlerdir.

Eva Fiyatları

Sizlere oldukça ekonomik ve bütçe dostu eva fiyatları sunuyoruz. Kaliteli, istediğiniz desende ve özellikte eva modellerine ekonomik fiyatlarla ulaşmak için gözünüz kapalı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.