Sıralama seçin
Toplam 220 ürün görüntüleniyor.

Dosya

Eğitim kurumları ve iş yerlerinde bilgi ve belgeleri düzenli şekilde saklamak ve istendiğinde kolayca bulabilmek için kullanılan dosya çeşitleri birer okul eşyası olarak öğrencilerin de gereksinimlerine cevap vermektedir. Dosyalar en çok da arşivleme işlevi görmektedir. Kullanım amaçlarına ve üretildikleri materyallere göre farklılık gösteren dosya çeşitleri, arşivleme aracı olmanın yanı sıra önemli evrak ve belgelerin düzeni ve temiz tutulması için de gereklidir. Dijital ortamlarda saklanan bilgilerin basılarak bir arada kalmasını sağlayan ve böylece kaybolma riskini ortadan kaldıran dosya modelleri, yıpranma ve yırtılma gibi tehlikelere karşı belgeleri muhafaza etmekle de yükümlüdür. Dosya ile ofis çalışmalarında işlerin hızlanması ve kolaylaştırılması sağlanırken öğrencilerin ödevlerinin ve notlarının doğru muhafaza edilmesi de dosyalar ile mümkün olmaktadır. Yetişkinler kadar okul çağındaki çocukların da düzenli olması dosyalara bağlıdır. Dosyalar sayesinde öğrencilerin çalışma masaları ve odaları daha düzenli hale gelecek ve gençler ihtiyaç duydukları anda sakladıkları her belge, ödev ve nota rahatça ulaşabilecekler.

 

Sınıf Annesi’nin Dosya Modelleri

Evrak, belge ve tüm gerekli kağıtların düzenlenmesi ve sistemli bir şekilde saklanmasında kullanılan dosya çeşitleri öğrenciler ve ofis çalışanları için vazgeçilmez birer kırtasiye malzemesi konumundadırlar. Sadece öğrencilerin, eğitimcilerin ve çalışanların ihyaçlarına cevap vermekle yetinmeyen bu kırtasiye ürünü, günlük hayatta da fatura, kimlik fotokopisi, tapu ve sigorta belgeleri gibi önemli evrakların düzenlenerek muhafaza edilmesi ve yıllarca korunması açısından da işlevseldir. Yaşam alanları ile çalışma alanlarındaki karmaşanın önüne geçilmesini sağlayan dosya çeşitleri ilgili kağıtların bir arada tutulmasına yarar ve bu kağıtlar dosyalar sayesinde sınıflandırılmış olur.

Piyasada farklı amaçlarla kullanılan ve kullanıma göre değişik şekillerde üretilen pek çok dosya çeşidi bulunmaktadır. En kaliteli materyallerden imal edilen ve böylece uzun süreli kullanım sunan dosya çeşitlerine Sınıf Annesi’nden sahip olabilirsiniz. Sitede dosya çeşitleri arasında pratik kullanımı ile hayatınızı kolaylaştıran sunum dosyaları bulunuyor. Plastik kapağı bulunan sunum dosyaları içinde barındırdığı şeffaf dosyalar ile birden fazla belgeyi muhafaza etmek için ideal bir materyaldir. Dilerseniz şeffaf dosya çeşitlerini tek tek satın alabilirsiniz. Şeffaf dosya modelleri farklı kalınlıkları ile 100’lük paketler halinde okul eşyaları kategorisinde bulunuyor.

Bir diğer dosya çeşidi ise çıtçıtlı dosya modelleri. Adeta birer clutch çanta görevi gören çıtçıtlı dosya çeşitleri tek bölmeli dizayn edilebildiği gibi içinde birden fazla bölmesi bulunan modelleri de mevcuttur. Her bölmesine farklı bir evrak ya da belge koyabileceğiniz bu dosyalardan başka, kapaklı olduğu için kayıp ve yıpranmaların önüne geçebilen körüklü dosya çeşitleri de Sınıf Annesi tarafından sizlere sunuluyor. Birden çok belgeyi saklamanıza olanak tanıyan bir başka dosya çeşidi ise kademeli dosya modelleridir.

Dosya ayracı adıyla bilinen seperatör dosya ise sınıflandırma yapmanızı ve belgelerinizin ilgili olanlarını bir arada tutarak diğer evraklardan ayırma amacına hizmet ediyor. Devlet kurumları ile okullarda yıllardır kullanılan ve klasik bir model olan telli dosya çeşitleri de çoklu paketler halinde Sınıf Annesi’nin internet sitesinde sizleri bekliyor. Belgeleri delmeden kullanmak ve dosyaya yerleştirme konusunda pratikleşmek istiyorsanız sıkıştırmalı dosya modellerinden yararlanabilirsiniz. Sıkıştırmalı dosya emniyetli olduğu için kağıtların düşmesini engeller ve çalışma prensibi sayesinde kağıtlar kolayca dosyadan çıkarılabilir. Sınıf Annesi’nin dosya modellerinin sonuncusu ise sekreter dosyasıdır. Sekreter dosyası belge ve evrakların muhafazasına hizmet ederken aynı anda üzerinde yazı yazmanızı da mümkün kılan bir üründür. Tüm bu pratik ve kullanışlı dosya modellerine göz atabilirsiniz. Ayrıca dosya çeşitleri fiyatları hakkında internet sitesinden bilgi edinebilir ve istediğiniz dosya çeşidini bir tıkla sipariş edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.