Sıralama seçin
Toplam 168 ürün görüntüleniyor.

Deniz Oyuncakları

Yaz geldiğinde tüm çocuklar deniz kıyısında olmaya bayılırlar. Deniz kıyısında ise evde oynadıkları oyuncaklar çocuklar için yetersiz kalır. Sıcak yaz günlerinde çocukların sahillerde ve havuzlarda oynayabileceği plaj ve deniz oyuncakları her mevsimde oyuna devam dedirtiyor. Şişme bot, şişme havuz ve su topu kalesi gibi deniz oyuncakları ile denizin ve havuzun tadını çıkaran çocuklarınız için sadece tatillerde değil bahçe ve parklarda da oynayabileceği tırmık, kova, kepçe, kürek gibi kum oyuncakları da edinerek çocukları tatil havasına sokulabilirsiniz. Çocukların oyun oynamaktan en çok keyif aldığı dış mekanlardan olan plajlar ve havuz kenarları ayrıca park gibi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz deniz ve plaj oyuncakları ile ailenizle birlikte doyasıya eğlence ve neşe dolu bir tatil sizleri bekliyor.

 

Plaj ve Deniz Oyuncakları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Deniz ve havuzlar çocuklar için son derece eğlenceli mekanlar olmakla birlikte belli tehlikeleri de beraberinde getiren alanlardır. Bu nedenle deniz oyuncakları arasında seçim yaparken de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Çocuklar ve özellikle bebekler havuz ya da denize gireceklerse mutlaka can simidi, çocuk can yeleği ve çocuk kolluk kullanılmalıdır. Bu ürünler çocuğun bedenine uygun ölçülerde alınmalı ve ebatları bunları kullanacak çocuğa ya da bebeğe göre büyük ya da küçük olmamalıdır. Şişme yatak, şişme koltuk, su topu kalesi gibi tüm şişme havuz oyuncağı çeşitleri ve şişme botlar ise kullanılmadan önce yeteri kadar şişirilmelidir. Eğer bu eğlenceli deniz oyuncakları gereğinden fazla şişirilirse sert olacak ve üzerine durulması mümkün olmayacaktır. Ama az şişirilmeleri durumu da su yüzünde kalamamalarına ve batmalarına neden olacaktır. Ayrıca şişme deniz & havuz ürünleri mutlaka pompa yardımı ile şişirilmelidir. Özellikle bebekler için kullanılan şişme havuz modelleri ise bebeğin boyunu geçecek şekilde su ile doldurulmamalıdır.

Çocukların su içinde kullandıkları deniz gözlüğü, şnorkel ve dalış paleti gibi ürünler çocuklara ağırlık yapacak biçimde olmamalı ve tam bedeninde alınmalıdır. Çocukların havuza ya da denize girecekleri zaman havuz bonesi takmalarında da yarar vardır. Tüm bahsi geçen ürünler ile kova, tırmık, kürek, suluk, kepçe ve kum şekillendirme kapları gibi kum oyuncakları çocukların sağlığını tehlikeye atmayan malzemelerden yapılmalı ve ebeveynler tarafından bu kriter de alışveriş sırasında takip edilmelidir. Ayrıca çocukların uyku saatlerinde kampet de anne ve babaları rahatlatacak bir ürün olduğu için tatillerinizde yanınızda bulundurulması gereken deniz oyuncakları arasında yer almalıdır.

 

Sınıf Annesi’nin Deniz Oyuncakları

Nesne ve eşyaları kavrama yeteneği gelişmiş 18 ay ve üzeri her çocuk deniz kenarında kum oyuncakları ile oynamaktan büyük keyif alır. El becerilerini kova setleri ile geliştirecek çocuklarınızın uzun süre konsantre olabileceği bu oyuncaklar aynı zamanda dikkat toplamak ve stres atmak için de ideal materyallerdir. Çocuğunuzu sakinleştirerek hayal gücünü harekete geçirip yaratıcı şekiller ortaya koymasına ve dolayısıyla zihin gelişimine katkısı bulunan kum oyuncakları çeşitlerini set halinde Sınıf Annesi’nden edinebilirsiniz. Dede, Pilsan, Kanz ve Kette markalarının kaliteli plastik malzemelerden ürettiği kova oyun setleri ile çocuğunuz istediği gibi güvenle oynayabilir. Eğer çocuğunuz deniz kıyısında ya da havuz kenarında uyumak isterse onu şişme yatak ve kampet ürünleriyle gözünüzün önünden ayırmadan uyutabilirsiniz. Pompa yardımı ile şişireceğiniz şişme koltuk ve şişme bot çeşitleri ile de çocuğunuzla deniz ve havuzlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sınıf Annesi’nin şişme koltuk ve şişme bot çeşitleri dayanıklı materyallerden Bestway tarafından tasarlandı. Şişme koltuk çeşitleri sevimli hayvan figürleri ile dikkat çekerken şişme botlar da canlı renkleri ile çocuğunuzun en sevdiği deniz oyuncaklarından olacak.

Yüzmek isteyen çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için kullanacağınız çocuk kolluk ve can simidi çeşitleri ile çocuk can yeleği modelleri de Sınıf Annesi tarafından sizlere sunuluyor. Ayrıca şnorkel, deniz gözlüğü, dalış paleti ve havuz bonesi gibi tüm deniz ve havuz ürünleri de uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor. 3 yaşından küçük çocuklar için tasarlanmış şişme havuz çeşitleri ile sadece deniz kıyısında değil bahçenizde ve evinizin içinde de çocuğunuza tatil keyfini yaşatabilirsiniz. Bunun yanında şişme havuz oyuncağı ve su topu kalesi modellerini de Sınıf Annesi’nden temin edebilir ve keyifli bir yaz geçirmeye başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.