Çocuk Gelişimi

23 Eylül 2021

Çocukların hem bedensel hem de davranışsal becerilerinin gelişimi için oldukça önemli bir aktivite olan spor ve egzersiz, onların zamanla edindikleri alışkanlıklardır. Özellikle 6 - 10 yaş arasındaki çocukları, sporla alakalı bilinçlendirmek ve onları teşvik etmek davranış olarak sporun ve egzersizin yerleşmesine yardımcı olabilir.

31 Ağustos 2021

Okula başlamak, çocuğun hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biridir. Okul olgunluğu; çocuğun okul eğitimini başaracak gelişimsel düzeye gelmesi durumudur. Okul çocuğunun hala bir oyun çocuğu olduğu unutulmamalıdır.

25 Ağustos 2021

Kırtasiye alışverişi, hem çocuklar hem de veliler için yılın en heyecan verici etkinliklerinden biridir. Boy boy defterler, rengarenk kalemler, boyalar ve birbirinden sevimli kırtasiye malzemeleri, okula gitme hevesini zirveye çıkarır.

28 Mart 2021

Çocuk gelişimi , insanoğlunda doğum ile ergenliğin sonu arasında meydana gelen biyolojik , psikolojik ve duygusal değişiklikleri içerir. Çocuk gelişimi alanı genel olarak yaşam evrelerini 4 aşamaya ayırır. Bu aşamalar bebeklik,ilk çocukluk,orta çocukluk, ergenlik olarak karşımıza çıkacaktır.

23 Nisan 2021

Sizler için ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı; evde de olsak coşkulu, verimli ve kaliteli geçirmek amacıyla etkinlik hazırladık. 23 Nisan Bayramınız kutlu olsun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.