Sıralama seçin
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Boya Kalemleri

Boya kalemleri kullanılacağı alana ve uygulanacak tekniğe göre çeşitlilik içermektedir.  Fırça uçlu kalemler, keçeli kalemler, kuru boya kalemler, marker kalemler gibi türleri vardır. Bilgilendirmek adına kısaca açıklayacak olursak:

Keçeli kalemler fırça uçlu kalemlerin en bildik, geçmişi oldukça eski boya kalemleridir. Kesik, yuvarlak ya da düz uçlara sahip olan ve ucu keçeden yapılmış olan keçeli kalemler boyama ve çizim için oldukça uygun boya kalemleridir. Parlak ve kalıcı iz bırakan bu boya kalemler, özellikle çocuklar için oldukça cazip olduğu muhakkak.

Marker kalemler, fırça uçlu kalemler gibi lifli uçları olan, boyayı ya da mürekkebi kendi haznesinde taşıyan kalemlerdir. Karikatür boyama ya da poster yapımlarında sıkılıkla tercihe dilen boya kalemleridir.

Kuru boya kalemler; pigmentler ile renklendirilmiş, karbon bazlı maddelerden üretilmiş boyama ve çizimde kullanılan boya kalemleridir. Özellikle okul öncesi ve okul çağı çocukları için ideal olan kalemlerdir.

Sınıfannesi’nde Sizi Bekleyen Boya Kalemi Çeşitleri

Şimdi seçenekler hakkında bilgilendirmek adına Sınıfannesi’nde mevcut olan boya kalemlerine kısaca göz atalım.

Bic kuru boya evolution üçgen Jumbo12’li tüp boya kalem, anaokulu çağı çocukları için ideal, kullanımı rahat ve keyifli canlı renklere sahip, sağlığa zararsız kalemlerdir. 24’lü ve 12’Lİ olmak üzere ince uzun BIC boya kalemleri de mevcuttur.

Seçeneklerden biri de bigpoint metal tüp kuru boya kalemdir. 12 renkten oluşan tam boy kuru kalem boyalar ağaç cidarlı altıgen gövdelidir. Uç kırılmasına karşı dayanıklı olan SV sistemiyle üretilmiştir. Yumuşak uçlu bu boya kalemleri içinde bulunduğu metal tüp sayesinde kolay ve güvenle taşınılabilir ve uzun ömürlü kullanılabilir. Çocukların kalem gövde ve arkasını çiğnemesine karşı dayanıklıdır. Çocuklar için güvenlidir.

Renklendirme, gölgelendirme için ideal olan boyalardan biri de play doh boya kalemleridir. Canlı renklere sahip, play doh boya kalemlerin dış kısmı esnek formu sayesinde içi kırılmaz, kaliteli ahşap yapısına sahiptir. Sağlığa zararlı bir madde içermediği için çocuklar için ideal bir seçim olacaktır.

Play doh boya kalemleri; tam boy, jumbo, uzun ve yarım boy olmak üzere hem tüp içinde hem karton kutu içinde seçenekler içermektedir.

Boya kalemleri seçeneklerinden biri de bigpoint boya kalemleridir. Bigpoint boya kalemleri, on ikili yirmi dörtlü ve jumbo boya kalemleri seçeneklerinin yanı sıra fırçalı boya kalemleri seçeneği de içermektedir. Fırçalı boya kalemlerini ister kuru boya isterseniz de sulu boya çeşidi olarak kullanabilirsiniz. Bigpoint on iki renk aquarelle boya kalemi fırça boyalar, diğer kuru boya kalemler gibi kullanıldıktan sonra üzerinden ıslak bir fırça ile geçildiğinde sulu boya özelliğinde bir boyama dönüşecektir.

Ağaç cidarlı altıgen gövdeli bigpoint boya kalemleri tam boy uzunluğunda, çocukların ısırma ve dişlemesine karşı boyası çıkmayan, sağlığa zararsız boya kalemleridir.

Carioaca on iki renk metalik kuru boya seti ise bir başka seçenektir. 12 farklı metalik renkten oluşan boya kalemleri toksik olmayan maddelerden imal edilmiştir. Koyu renk seçenekler için tasarlanmış olan bu kuru boya kalemler dayanıklı uç yapısına sahiptir.

Boy, adet ve özelliklerine göre öğrencileriniz, çocuklarınız için ya da kendinize seçim yapmak için Sinifannesi.com’u ziyaret edip, yorulmadan, kaliteden yana iç rahatlığıyla boya kalemleri alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.