Sıralama seçin
Toplam 366 ürün görüntüleniyor.

Boya

Boya malzemelerini kullanmanız gereken bir mesleğiniz ya da hobi alanınız varsa boya malzemeleri de olmazsa olmazınıdır elbette. Yok öyle değil de evinizde bir çocuğunuz varsa, hele de okula başlamışsa; boya kalemleri, pastel boya, akrilik sulu boya, parmak boya, gibi türlüsünden boya çeşidi artık hayatınızın ayrılmaz bir parçası olmuştur çoktan.

Resim çizme, boyama gibi görsel sanatlarla meşgul olan çocuk, yetişkin herkes için boyalar büyülü bir dünya gibidir. Renklerin canlılığı, çok çeşitli oluşu hem yaptığınız işten zevk almanızı hem de bulunduğunuz andan mutluluk duymanızı sağlar. Dahası boyalarla ortaya çıkan görsel şölen sizden başka gören gözleri de mutlu eder.

Sınıfannesi’nde Sizi Bekleyen Boya Çeşitleri

Eğer kreşe ya da anasınıfına giden çocuğunuz varsa ya da bu kurumlarda öğretmenlik yapıyorsanız, çocuklara mutluluk veren boya çeşitlerinden biri parmak boyası olduğunu bilirsiniz. Çocuklarla yapılan kolay, keyifli çalışmalarda ve dokunduğunu hissederek içindeki coşkuyu yansıtabilmeleri adına tercih edilen parmak boyası, çocuğun özgür ve coşkulu dünyasına eşlik edecek bir boya türüdür.

Sınıfannesi’nde güvenilir markaların parmak boyası çocukların sağlığına zarar vermeyecek özellikte olup, yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilmelerini sağlar.

Markasına göre dört ya da sekiz çeşit renk seçenekleri olan parmak boyaları yumuşak ve akışkan olduğundan dolayı çocuklar bu boyayı severek kullanır ve geçirdikleri zamandan, yaptıkları işten keyif alır. Renklerin zengin karışım özelliği sayesinde boyanan yüzeye başka bir renk uygulandığında yeni renklerin ortaya çıkmasına olanak sağlar. Her ne kadar parmak boyası denilse de fırçayla kullanıma da müsait bir boyadır. Su ya da ıslak mendille kolaylıkla elden çıkarılan bu boya, cilde zarar vermeyen özelliktedir.

12’li ya da 24’lü kuru boya çeşitleri de sınıfannesi boya çeşitleri arasındadır. Çocukların kolaylıkla kavrayabilmesine müsait altıgen gövdeli, uç kırılmasına karşı dayanıklılığı artıran SV sistemiyle üretilmiş olan kuru boya kalemleri yumuşak uçlu, canlı renklere sahip ve örtücüdür.

Tercihinize göre, Bic kuru boya, lotte kuru boya, bigpoint tüplü kuru boya çeşitleri on ikili ve yirmi dörtlü olmak üzere tercihinize sunulmaktadır. Çocukların gelişmekte olan motor hareketleri dikkate alınarak, kavrayarak uzun süreli tutmaya henüz alışmaya başladıkları, çabuk yorulmaya müsait yapıları ve henüz gelişmekte olan kasları düşünülerek üretilen jumbo kalem çeşitleri de seçenekler arasındadır.

Kullanımı kolay ve keyifli boya çeşitlerinden biri de mum boyalardır. Big point jumbo mum boya 12 renkten oluşmaktadır ve örtücü renkleriyle yumuşak boyama özelliğine sahiptir.

Jumbo mum boya çalıştığınız zemin üzerinde döküntü yaratmaz. Pürüzsüz çalışmaya olanak sağlar. Silinebilir özelliği sayesinde yanlış yaptığınız yerleri ya da kararınızdan vazgeçip boyadığınız rengi rahatlıkla silip değiştirebilirsiniz.

İnce detaylar ve geniş alanlı motifler için elzem olan toz pastel boya görsel sanatlarla ilgilenenler için ideal bir boyadır. Ortaya konulan eserin uzun yıllar canlı renklerde kalmasını sağlar. Sanatsal çalışmalarda ve hobi çalışmalarında olmazsa olmaz boya türleri olan akrilik boya, guaj boya, yağlı boya ve serpme boya çeşitleri de sınıfannesi sayfasından ulaşabileceğiniz boya çeşitleri arasındadır.

İster öğrencileriniz için ister hobi gereği ya da profesyonel görsel sanatlar sanatçısı olduğunuz için olsun, sınıfannesi sayfasına uğradığınızda ihtiyaçlarınıza pek çok çeşitlilikte karşılık bulacağınız muhakkak. Tek yapılması gereken kategorimizi incelemek.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.