Tükendi
AKYAZI

Akyazı Simge Mantar Pano Ahşap Çerçeve

31,86 TL
Ebat Seçiniz
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Akyazı Simge Mantar Pano Ahşap Çerçeve

  Mantar Pano Nedir? 

  üyüklerimiz en silik yazı en keskin zekdan iyidir derler. Hatırlatıcı notlarımızı ve önemli gördüğümüz notlarımızı, evraklarımızı sürekli dikkatimizi çekmesi için tasarlanmış bir üründür.

  Mantar Pano Nerelerde Kullanılır?

  antar Panoalr daha çok okul, dernek, özel işletmelerde kullanılır. Ev kullanımda daha çok hafif ve ebatı optimum olan ürünler tercih edilmelidir. Mantar panolar okullarda camekanlı şeklinde de kullanılır. Öğrencilerin yapmış oldukları etkinlikler ve okul duyuruları böylelikle daha kolay sunulmuş olur.

  Mantar Pano Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  En önemli unsurlar; mantar panomuzu kullanım amacımız ve kullanım yerimizdir.

  Ev Kullanıcısı

  Ev ortamında kullanmayı planlıyorsa çerçevesi ahşap ve ebatı 45x60 ya da 30x45 cm olanlar tercih edilebilir. Eğer mantar panomuzu asacağımız alanda yerimiz var ise 60x90 ebatıda seçilebilir. Mantar panolar düzenli kullanıldıkça amacına ulaşır bu nedenle büyük ebat tercih edip tüm herşeyi asmaktansa ergonomik bir ebat tecih edip önemli gördüğümüz evrakları asıp değeri yitirilenleri askıdan çıkarmış oluruz.

  Dernekler

  Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarının tercihi genellikle camekanlı mantar panolar olmalıdır. Böylelikle mantar panoya asılan evraklara müdahale edilemeyecek ve sadece izinli olanlar yada anahtarı olanlar evrakların değişimi sağlamış olacaklardır.

  Okullar

  Okullar geniş ahşap çerçeve mantar pano ya da alüminyum çerçeve mantar pano tecih etmesi kullanımı daha uzun süreli hale getirecektir. Unutulmamalı ki okullar silkilasyonu ve insan trafiği yoğun olan alanlardır. Üründe hem görsellik ön planda olmalı hem de ürünler kaliteli olmalıdır.

  Akyazı Mantar Panoyu Neden Tercih Etmeliyiz?

  Ahşap’ın doğal güzelliğini duvara görmek isteyen ve önemli notlarını da bu mantar pano’da tutmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği ürün grubumuzdur.

  Özel Ahşap Çerçeveli Akyazı Mantar Panoları, hem duvarları tasarlamak hem de önemli notlarınızı almak için en sevdiğiniz ürünlerdir.

  Mantar panolarına istediğiniz her şeyi yazdırarak duvarınızı süslemek için en iyi görünümü sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.