Sıralama seçin
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.

AKYAZI

AKYAZI tamamı ile TÜRK sermayesi ile kurulmuş bir markadır. 1968 yılında ahşap cetvel üretimi ile başlanan serüven günümüzde müşteri taleplerinin de yönlendirilmesi ile bir çok çeşit ürünü ürün yelpazesine dahil etmişlerdir. İstanbuklda buluanan geniş metrekareli üretim tesislerinde günümüz teknolojisini ürünlerine yansıtmaktadırlar.

Neden Akyazı marka ürünler tercih etmeliyiz?

Akyazı markası ; kaliteye üretimin her aşamasında özen göstermektedir. Bu yüzden kullandığı ham madde de kalite vazgeçilmez öncelikleridir.

Üretim aşamasında da işçiliği güzel yapılmış, estetik ve güzel görünümlü ürünler üretmek için gayret sarf etmektedirler.

TSE belgesi ve ISO 9001 : 2000’i kaliteye verdikleri önemi müşterilerine göstermektedirler.

Dünya’nın 22 ülkesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

AKYAZI marka ürün çeşitleri nelerdir?

Akyazı markasının en temel ürün grubu yazı tahtalarıdır. Mantar Pano, Kumaş Pano, Makam Panosu, Reklam Panoları, Eğitim Panoları okul ve ofis grubunun tamamlayıcı diğer ürünleridir.

Akyazı markası ayrıca çizim masaları ile kendi kalitesini yansıtmaktadır. Işıklı ve ışıksız çizim masları mimarlık öğrencilerinin ve çizim yapma konusunda merağı olan müşterilerimizin vazgeçilmez bir yardımcısı olmaktadır. 

Anahtar dolapları ve ecza dolapları ile akyazı markası ürün grubuna farklı bir kategori oluşturmuş olup müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına da karşılık vermiştir.

Akyazı markası satranç meraklılarını unutmadı. Satranç eğitiminde kullanılan satranç malzemeleri yanında uygun fiyatlı ve kaliteli satranç takımları da üretmektedir.

Akyazı markasının gizli ve en değerli ürünlerinden biri de şövaledir. Açıkçası satmaktan memnuniyet duyduğumuz şövaleler hem amatör hem de profesyonel sanat meraklılarının resim yapmadaki en önemli motivasyon kaynağı olmuştur.

Akyazı markası, yeni teknoloji trendlerini yakalamış olmanın verdiği gururla akıllı yazı tahta üretimine de hız vermektedir.

Özel ölçü üretim yapılmakta mıdır?

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sınıfannesi markamız sizlerin özel üretim taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyacaktır.  Kullanım amacınız ve üretim ölçünüzü belirttikten sonra sizlere fiyat ve ürün alternatifli teklifimizi iletiyoruz ve sizlerin kararına göre üretim sürecini Akyazı markası ile beraber yönetiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.