Sıralama seçin
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.

Akrilik Boya

Yağlı boya kıvamında olan ve sulu boya parlaklığına sahip olan  akrilik boya, su bazlı bir boyadır. Yağlı boyaya nazaran dış etkenlere karşı daha dayanıklı bir boyadır. Kuru haldeyken su ile rahatlıkla temizlenebilir. Kokusuz bir boya olan akrilik boya, çabuk kuruyan bir boyadır. Tuval üzerinde herhangi bir çatlamaya sebep olmadığı için özellikle ressamların tercih ettiği bir boyadır. Suyla inceltilebilen akrilik boyanın kullanım alanı sadece görsel sanatlarla sınırlı değildir, dekorasyon ve boyamalarda kullanılabilir.  

 Akrilik Boya Çeşitleri

Bigpoint akrilik boya ultra marine blue 500 mlt mükemmel pigmentli, ideal akışkanlı, parlak ve canlı bir renge sahiptir. Kağıt, tuval, ahşap, mdf, metal, cam, duvar, seramik, cam, alçı, kartonpiyer, duvar, deri, strafor, kil, kumaş gibi yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Bigpoint 500 mlt’lik boyanın farklı renk seçenekleri de vardır. Bu kategorimizden renk çeşitleri ve ürün özelliklerine bakarak tercihinize göre seçim yapabilirsiniz.

Bigpoint akrilik boya 75ml cad pale yellow ise; yarı örtücü, ışığa dayanıklı ve en yoğun pigmentli bir akrilik boyadır. Akışkanlığı son derece iyi, parlak ve canlı renkte olan bu boya ahşaptan tuvale, kumaştan mobilyaya pek çok yüzeye uygulanabilir.

Zengin renk karışım özelliği sayesinde yeni renklerin kolayca ortaya çıkabildiği cad pale yellow çabuk kurur ve tam kuruma için önerilen zaman altı saattir. Kurumadan su ya da ıslak mendille kolayca çıkarılabilir yapıdadır ve yoğunluğu suyla inceltilebilir özelliktedir.

Südor artist akrilik ise sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz ve siyah olmak üzere altı çeşit renkten oluşan, her biri 75 mlt’lik bir boyadır.

Bigpoint akrilik boya likit medyum, akrilik boyaları inceltmek ve akışkanlığını arttırmak için kullanılır. Kuruyunca şeffaflaşan likit medyum, hassas zeminlerde yapışmayı arttırır. Kullanıldığı alanda pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

Kuruduğunda suya dayanıklı olan likit medyum boyayı inceltmek ve akışkanlık sağlamak için kullanılsa da kuruma süresini etkilemez.

Akrilik boya çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz renk seçeneklerine göre alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.